Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2-ben van egy csaj aki...

Metin2-ben van egy csaj aki nagyon tetszik, hogyan érjem el azt, hogy szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Metin2-van egy ninja lány, és nagyon jól néz ki, főleg abban a feketeruhában!!! Mit csináljak, hogy összejöjjön velem? Sokat szoktunk beszélgetni, meg szoktunk együtt ölni is, de azt akarom, hogy összeházaosdjon velem! nagyon jól néz ki, mi tévő legyek?



2013. márc. 6. 16:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ingyenes ? p2w , legnagyobb szánalom , a wow a világ legjobb mmorpg-je 10millió feletti előfizetővel ..
2013. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Játssz inkább Wowot, Dotát vagy LoL...

Azokban legalább lehet ugrani...

2013. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
33%
a metin2 a legalja az mmorpg műfajnak a goaval együtt , ennél lejjebb már nincs :D
2013. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

# 9/13 ma 20:34


Köszi a választ, ez nagyon jó tanács!


Azt tudom h élőben is lány mert már elmondta a nevét is h igazából hogy hvják de még nem merem elkréni a facebookját.. holnap elhívom akkor pecázni és ha fogok kagylót neki adom! aztán majd szépen belém szeret majd, felszedem és elveszem. 15 vagyok amúgy! És tudom h nem fiú szal..


Am. meg ezek a játékok amiket mondotok nem olyan jók. az h lehet bennük ugrani az jó, de semelyik sem olyan "sszabad" játék. ott nem üthetsz annyit, és akkor amikor akarsz, korlátolva vagy a "szabadságban". bár tény h pl. a wow sokkal nagyobb és több a kaszt stb. de azért mindegyiknek van előnye hátránya

2013. márc. 6. 22:20
 15/30 anonim válasza:
Neked amúgy van életed?
2013. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

A Metin-nek nincs előnye , egy nulla az a játék minden terülteten ...

Amúgy nem akarlak elkeserítteni , de én wowon , gw-n és tsw-n is lány karival toltattam , mert jobban szerettem annak a billegó fenekét nézni mint egy férfi kariját . Szóval nem lehetetlen hogy troll . Esetleg TS-en beszélnél vele . De ez 15 évesen elég gáz gondolkodás ne is haragudj :D

2013. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

wowba nem bírok sok mindent, a metinbe legalább az állatokról is lehet támadni stb.


van életem képzeld... vannak barátaim is a metinbe stb. és nem fiú, ebben biiztos vagyok.

2013. márc. 6. 22:54
 18/30 anonim ***** válasza:

Télleg wowban meg sárkányról lehet nagy ügy .. de te se játszottál még full szinten a wowwal nem ezt mondanád , a metin non stop szintezésből áll , a wow lényege meg max levelen jön .

AMÚGY EMBER ÉLETBE LEGYEN BARÁTOD NE EGY JÁTÉKBA. Jézusomfg

Honnan vagy benne olyan biztos ? Mert chaten azt írja ..ennyi erővel én is lehetek (csak nem játszok alsőbb kategóriás mmokal) Annyira naív vagy mint egy 10 éves komolyan .

2013. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
73%

Na ide figyeljenek az ilyen kis lowok ha nem tetszik a játék nem kell ide se írni meg kritizálni a wow meg egy nagy fos nesztek!!!

a kérdésre alig páran válaszoltatok!!!

hogy válaszoljak írj rá kérd el az E-mail cimét és ismerkedj beszélges vele...

aki meg csak szidja a metin2-őt az nézzen tükörbe és gondolkozon el!!!!!

Még egyszer meg ismételem ha nem tetszik akkor nem kell kritizálni...

2013. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
15 evesen egy lany kariba beleesni LOL jol vagy vagy csak elgurult a gyogyszered?(komolyan gondoltam)
2013. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!