Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rome - Total War - Barbarian...

Rome - Total War - Barbarian Invasion Stratégia "Nagy Hadjárat"-hoz? Hunokkal.

Figyelt kérdés

Mit tudnátok ajánlani? Bármikor amikor játszok a játékkal 2 féle végkimenetele lesz a csatának


1.:


Hunokkal hordában gyilkolászok, fosztogatok, de Róma ellen már kicsi seregem lesz, és végül is újból kezdem mert nem látom értelmét a folytatásnak. a Zsoldosok kevesek és drágák.


2.:


Hunokkal elfoglalok városokat (KB. 3-at) és el adósodok + kisebb lesz a sereg ugye mert betelepednek a városba egy

része népességnek, meg kell nekik helyőrség is. de sokszor a "szenny" a "korrupció" és a kevés bevétellel gyűlik meg a bajom városoknál... + ugye nincs sereg, könnyen veszíthetek.



2013. márc. 8. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
gyűjts sereget, pénzt, nem kell azonnal letámadni mindent, legyél taktikus csak ezeket tudom ajánlani, nem kell egyből megtámadni rómát ráér az később is:) próbáld hogy minden csatát 1 sereggel vívsz - sok tapasztalatot kapnak és amikor már nagyon tapasztaltak akkor róma ellen ütőképesek lesznek - de persze minden csata után replenish hogy el ne fogyjanak
2013. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
add_money 20000000000
2013. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hehe, tudod mikor ;D
2013. ápr. 13. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia én 1 honap alatt vittem ki az egészet...csalás nélkül!!

Én ugy csináltam hogy követem ezt a teknikát:oszt Meg és uralkodj" Ennél jobb Tanácsot sztem aligha tudtam adni xDamugy meg a gyalogosokat hagyd a városokba helyörségnek a lovasokat meg a támadoknak hadj :)

2013. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oszd* Im soryy xD
2013. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!