Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas - hát létezik...

GTA San Andreas - hát létezik (? )

Figyelt kérdés

Ez a csaj létezik??? :OO

[link]



2013. márc. 10. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik mert látszik a nőn, hogy hús és bőr... de ne kérdezd meg kicsoda mert nem tudom. Viszont a szereplők hangajia is léteznek pl CJ hangja egy rap énekes.


[link]


[link]


Gondolom az a nő akit ki tettél egy modell lehet vagy színésznő aki inkább reklámokba látható. Amerikába biztos ismert személy. :) 25F

2013. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Tessék egy zene tőle. :)
2013. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:O Ő kajak CJ hangja... Gondolt már rá szerinted valaki, hogy valamelyik számát beteszi intro hangnak?
2013. márc. 12. 17:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Azon a képen látszik hogy PhotoShop...
2013. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem gondoltam rá! De most mi olyan meglepő abban, hogy CJ nek van hangja? Többinek szereplőnek is van csak azt nem tudom kik... :D Végülis az egész játék olyan mint egy film ugye minden küldetés előtt rövid jelenet van. :D Első és második válasz adó voltam...
2013. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Végülis a Grand Theft Auto V meg olyan lesz, mintha tényleg egy filmmel játszanánk, vagy mintha az élettel játszanánk :D Olyan élethű lesz! :)
2013. márc. 12. 21:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy témát váltottam... Visszatérve CJ-re: Azért meglepő, mert ő tőle már megszoktam a F**ck you-t, meg a Sup men-t, stb. meg egyéb nyögéseit, és így, hogy így elkezd rappelni.. hú.. Mondjuk a CJ rappet már halottam, de az nem számít annyira, mert San Andreas-ról szól...
2013. márc. 12. 21:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja láttam a GTA V igen nagyon grafika lesz de ahhoz nincs gépem sőt GTA IV -hez sincs :D


CJ-nek van egy karaktere, szerepe ő nem a rappert játssza aki hangja. Én nem hallgattam meg azt a rap számot de majd 1x rászánom magam :D Vagyis csak bele hallgattam :D Án mást zenét szeretek amúgy teljesen... szerintem, ha használod a googlet akkor biztos találsz érdekes dolgokat a GTA részekről! :D Pl amerikába egy gimis srác lelőtt egy rendőrt fényes nappal meg beült egy kocsiba és elhajtott és ezt a szakértők szerint a GTA miatt tette. xD

2013. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem se jó annyira a gépem, hogy hibátlanul vigye a GTA IV-t... Legalább is nagyon szaggat.. Amúgy az se biztos, hogy ismeri egyáltalán a GTA-t. Mondjuk lehet, hogy tényleg amiatt...
2013. márc. 13. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!