Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 kiegészítős verziója...

A Sims 3 kiegészítős verziója tönkreverte a gépemet és saját magát. Mi lehet a gond? Lehet hozzá debugot találni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete kölcsönkaptam haveromtól a Sims 3 programot, összes kiegészítőjével együtt. Eleinte nagyon jól futott, tetszett is hogy micsoda jó program. Igaz, pár napja a töltése (mármint a játék betöltése) elkezdett lassulni, de gondoltam ez amiatt van hogy sok mindent kreáltam már a játékban. Aztán vagy 2 napja bejött hogy már nem tudtam elmenteni ha új simet akartam létrehozni, majd az következett, hogy alkalmanként már játékállást sem tudtam mentni, mert felakadt. TÖbbször feladatkezelőt hívtam segítségül, ami eddig megmentett. Ma délután indítanám el, már a betöltéskor összesett a hang is, a játékot több mint 15 perc (!!) volt betölteni teljesen, irtó lassan ment, majd 2-3 perc után beállt végleg. Nem segített a feladatkezelő sem, kézibe kellett újraindítani a gépet. Igen ám, de eljutott a Windows 7 a betöltőképernyőig és vége. Azóta el sem tudtam indítani, most is ismerősöm gépéről írok. Valakinek volt már hasonló? Mit tudok csinálni ilyenkor? Van valami debug program erre? Netán vírus lehetett, vagy rendszertúlterhelés? Nagyon köszönöm előre is a segítségeket!
2013. márc. 12. 19:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!