Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi diesel Opeloknál...

Régebbi diesel Opeloknál miért csak az Isuzut ajánlják? Az Opel saját diesel blokkokkal mi a gond?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy érdekes kérdés, mert valójában a német dízel 2 liter alatt ritka, mint a fehér holló. Tehát könnyű jónak titulálni egy olyan motort, aminek nincs alternatívája. Természetesen ettől még az Isuzu motorok nagyon jók, de azért én simán tudok néhány egyszerű franciát is ami porig alázná...
2013. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szokratesz ***** válasza:
Az én omegámban ople dizel van. Ez a motor a mai 2000 cm3 dizel motoroknak az alapja. Az enyémben 340 ezer van, nem eszi az olajat, soha nem volt még megbontva,már kezdek félni tőle:)
2013. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ettől már el lehet kezdeni félni! A legfájóbb pontja az izzítógyertya cseréje. Olyan ritkán kell cserélni, hogy szó szerint beleég a helyére! Sajnos ilyenkor sok esetben már csak a gépműhely tud segíteni rajta. Egyebekben (némi adagoló hiba) elnyűhetetlen motorok.
2013. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szokratesz ***** válasza:
Ez jó hír nekem, mivel az enyém garázsban áll ahol 5 foknál nincs hidegebb ezért aztán még nem láttam,hog izzitott volna. Az adagolót olvastammásholis hogy a boschnak ez egy eléggé elbaszott konstrukciója. De vigasztal az a tudat, hogy nem csak az opel használja hanem pl.a wv is.
2013. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gkol1 ***** válasza:
Isuzu japán a legjobb legmegbízhatóbb motorokat gyártják a német motor se rossz de sokan panaszkodnak ,hogy eszik az olajat de szerintem is jobb az Isuzu motor 1 fokkal megbízhatóbb mint a német egyébként az előbbiekben valaki említette az izzító gyertyákat igen ezek nem olcsóak de kb 5-6 évente kell cserélni es igen hallottam mar olyat,hogy a szerelő beleszakította na ez totál szívás.
2013. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A német motor tartósság szempontjából jobb, teljesen Bosch gyári alkatrészek vannak rajta. Az Isusu az erősebb és nyomatékosabb, ezek az előnyei.
2013. okt. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!