Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hová fordulhatok panasszal,...

Hová fordulhatok panasszal, ha egy böngészős játék ÁSZF (Általános Szerződési Feltételek) hiányossága miatt jogtalanság ér valakit?

Figyelt kérdés

Konkrétan a The West játékról van szó. Azért szeretnék nyomást gyakorolni, mert több ponton jogtalanság ért:

-Az első jogtalanság akkor ért, miután kizártak büntetésből 5 napra, és én kértem, hogy aki provokált az ellen is induljon már eljárás. Kérésemnek nem tettek eleget arra hivatkozva, hogy csak játékon belül van rá mód feljelenteni... Itt korlátozták egyszer a jogaim.

-A második esetben, mialatt ki voltam zárva valaki tett rám fejpénzt. Ez önmagában nem probléma de az, hogy kihívhattak, és megvédeni se tudtam ez idő alatt ez már abszurd és túl megy minden határon. (Négyszer kihívott ugyanaz az illető naponta kétszer sokkal kisebb normális szinttel, de nagyobb párbajszinttel. -.- Ugye nem kell minősítenem? Mások érdekes módon nem támadtak. Pedig biztos akadt volna még más fejvadász is. :-/)


Kérem aki tud valami hivatalos szervet, ahol ezt jelenthetem az kérem válaszában ha van mód, akkor adja meg a hivatalos oldalát is, vagy valamilyen elérhetőséget.



2013. márc. 13. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy prémium tag, akkor szerintem nem sokat tehetsz. Max. annyit, ha nem tetszik, akkor ne játsz vele.
2013. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javasolnám a felhasználási feltétlek elolvasását. Itt áltlában szokott lenni egy rész, amiben az van, hogy a regisztrációbal le mondasz bizonyos jogaidról az üzemeltetőkkel szemben, valamint hogy ők nem vonhatók felelőségre, meg indok tilthatnak, és hasonlók, szóval hogy majdnem bármit megtehetnek, csak hivatalosan fogalmazva. Tehát javaslom, hogy azt a dokumentumot olvasd el, és gondold át újra hogy érdemes-e. Amúgy nem nagyon tudom merre tudnál reklamálni az üzemeltetőkön kívül, talán a Fogyasztóvédelmi Hatóságnál. De ősztién szólva szerintem esélytelen, hogy bármit is elérj, a fent említett lemondások miatt.
2013. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javítanék egy mondatot: "meg indok nélkül tilthatnak" akart lenni a közepe felé lévő mondat. Valamiért elnézést az elgépelésekért is.
2013. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is csak a Fogyasztóvédelmi tudna eszembe jutni. Nem hallottam kimondott PC-s játékok játékfelügyeletéről. Csak a Szerencsejátéknál van ilyen fogalom, de csak kizárólag a Szerencsejátékot felügyeli.
2013. márc. 18. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!