Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a WOW? Mi a lényege?...

Mi az a WOW? Mi a lényege? Mit lehet/mit kell ott csinálni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tera nagyon gyér hogy körözné le a wowot ...
2013. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Rizsázhat mindenki bármit. Mehet a szájkarate. Akár tetszik akár nem, akár utálod akár nem, bele kell törődni, hogy az első számú mmo. (Terráról csak annyit mondanék, hogy havidíjas volt, és ingyenes lett. Ez önmagáért beszél sztem.)
2013. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én 2 éve eredetizek, de szerintem egész jó játék, ha megéri neked, és ha jó a szerver. :) (pl. Bloodscalp szerveren az alli teljesen kihalt :D )
2013. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Csiß ***** válasza:
Szerintem Bloodscalpon a horda is kihalt :P (szerencsére)
2013. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval az Aion tényleg egy gyenge próbálkozás de a Terában van valami megér egy próbát. Én már egy hete játszom és nekem eddig tetszik.
2013. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15#, 1 het meg nem jelent semmit, majd miutan elterted a max szintet oszd meg a velemenyed
2013. ápr. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!