Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 probléma. Mit csináljak...

Sims 3 probléma. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ezen a képen láhatjátok, hogy a lépcsők teljesen szétcsúsztak. Már próbáltam a grafikai beállításoknál, de az nem segített. A játékot azóta már 3szor újra telepítettem, de mindig jelentkezik ez a hiba. Legutóbb már a videókártya újratelepítésével próbálkoztam, de nem sikerült orvosolni a problémát.

Segítsetek! Mit tudnék még csinálni, hogy ne legyen ez a hiba?

Ui.: Az alapjáték és az összes kiegészítő is eredeti



2013. márc. 16. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:

bocsi a kép lemaradt

[link]

2013. márc. 16. 20:11
 2/7 anonim válasza:
Azta. Meg soha nem volt nálam ilyen. Viszont ha már 3szor telepítetted akk nem irigyellek :// Esetleg sérülhetett a CD? Amúgy meg ne használj lépcsöt :DD nem tudok mit mondani.. mostantól egyszintes házak xdd
2013. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem cd-ről telepítem. Origin-ből rendeltem digitálisan.
2013. márc. 16. 20:24
 4/7 anonim válasza:
Azt már pórbáltad h lebontod a lépcsőt?
2013. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kicserélni a lépcsőt. Ha úgy nem megy, akkor mentsd le a házat és a háztartást a katalógusba, menj vissza főmenübe, és kezdj új játékot. Ott lépj városszerkesztő módba, és a katalógusban megtalálod a mentést. Tedd le egy telekre, és nézd meg hogy sikerült-e.
2013. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem igazán értek hozzá, de nekem akkor csinálta ugyanezt (csak nekem a simjeimmel, képzelheted hogy nézett ki egy-némelyik szerencsétlen :D)amikor sok egyedi tartalom volt feltelepítve. Aztán letöröltem majdnem mindet, és onnantól normálisan működött. Előtte ha egy bizonyos szögből meg távolságból néztem a simemet, hasonlóan nézett ki mint a képen a lépcső, szóval teljesen eltorzult (főleg a kisbabáknál meg a tipegőknél volt ilyen). Mint mondtam a feltelepített ruhákkal volt gond, azok miatt lettek furák. Nem lehet, hogy neked is az egyedi tartalmak miatt csinálja ezt? Ha meg nincs telepítve egyedi tartalom akkor fogalmam sincs, miért lehet. :/
2013. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Sikerült orvosolnom a hibát. A videókártyámmal, pontosabban a driver-rel volt a hiba. Azóta rendesen működik. Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek! :)
2013. márc. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!