Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360-on pendrive-al játék?

Shower99 kérdése:

Xbox360-on pendrive-al játék?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy lehet-e pendrivera tett játékkal játszani xbox360-on? Mert láttam pár usb cuccot de nem tudtam pontosan mire jó csak erre gondoltam. És ha CD-vel játszok akkor tényleg kikell süttetni xbox-ot és ha kisütetem akkor tényleg nem megy az eredeti játék?:D Nah ezt szépen leírtam bocsánat. :D na mind1 ez érdekelne engem.


Üdv. Shower (Előre is köszönöm a válaszokat)



2013. márc. 16. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit olvasgathatnál, kisüttetni? az mi?

Ha DVD-ről akarsz játszani amit te írsz ki magadnak ahhoz a következő kell: flashelt meghajtó a boxba, DVD író ami normálisan kiírja a dupla rétegű DVD-t ami a boxba való, normális dupla rétegű DVD és a letöltött játék.


Ha pendriveról vagy külső meghajtóról akarsz játszani:

chip(RGH) 10-20e ft között van a beszerelés, pendrive, vagy külső HDD, letöltött játék.

Lényege ingyenes játék, tört játék, Xbox Live nem fog menni.

Flashnél lehet Live is de onnan ha szerencséd van csak lebannolnak ha meg nincs akkor egy véletlenszerű frissítés után eltűnik a flash és mehetsz újra flasheltetni.

2013. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!