Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben ezek...

League of Legends-ben ezek közül a chamionok közül melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Irelia-Erős vagy nerfelt?

Lee Sin

LeBlanc

Tehát ezek lennének,melyiket ajánljátok?És miért?



2013. márc. 17. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Irelia: Top, jungle. Elég jól bírja a diveolást. Erős is. Én tudom ajánlani.

Lee: A megszokott op sh*t. De amennyi jót látsz, annyian játszanak vele szarul is. Ha nincs hozzá ügyességed, akkor annyi erővel 2 üveggolyóval is mehetsz a meccsre.


LB: No skill kari. De még így is láttam olyat, aki nem tud vele. Kész röhej. Erősnek erős, de lategameban meccset ki nem viszel vele az tuti.

2013. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AccountManagerkovács ***** válasza:

Ezek közül szerintem Irelia a legegyszerűbb.

Ahogy az előző válaszoló is mondta, Lee-hez kell ügyesség, gyakorlás, de baromijó karakter.

Én személy szerint LB-t nem tudom kezelni, túl lassú vagyok hozzá:)


Ha van időd és türelmed, akkor vedd meg Lee-t, lehet vele jungelezni, solotopra és középre is menni - én már mindet láttam játékban, bár tény, hogy a jungeles Lee a legjobb.

2013. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LeBlanc az egyik legnehezebben kezelhető champ a kettő közül. A másik Syndra. De talán annyiban jó, hogy kevesen ismerik, kevesen játszák.
2013. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Leesin-t ajánlom, megvan nekem is op! a 7 speel-je miatt ugrálós champ. Ajánlom!
2013. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!