Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a legújabb...

Mi a véleményetek a legújabb Tomb Raider röl?

Figyelt kérdés

Milyen hosszú a játék,kb mennyi idö alatt lehet végigjátszani?


Tényleg túl csajos a játék és csak csajok játszanak vele?


Milyen a játék élmény mennyi akció és fordulatoság van a történetbe?


Esetleg aki nem értené teljesen a kérdést: a sorozatnak a mostani 2013 as verziójáról érdeklödnék.



2013. márc. 17. 09:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%
Tomb Raider? Milyen Tomb Raider? A mit most TR-ként próbálnak előadni, az köszönőviszonyban nincs a Tomb Raiderrel. Kiadtak egy Uncharted klónt, mert most az a divatos. Akinek az tetszett, annak ez is fog, de aki Tomb Raidert akar, az kerülje el.
2013. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én az első nap megvettem, egyáltalán nem csajos.

még a mai napig nem vittem végig (mert inkább a multiplayer kötött le). idáig 29 órát játszottam vele. változatos fordulatos nagyon. csak ajánlani tudom :)

2013. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mai játékok között kiemelkedő, de mint egy Tomb Raider, úgy nem jó. Egyáltalán nem lányos játék.
2013. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Elsőnek , ha erre aztmondtod hogy uncharted klón akkor az első unchartedre is ki lehet jelenteni ,hogy egy Tomb Raider klón....


Csajok is játszanak vele és pasik is.

Grafika csodás , a story jó , izgalmas, megéri megvenni.

2013. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jó játék, de a régi Tomb Raider-re nem hasonlít.

Szóval ha nem azért kell, mert a régi játékok folytatásával akarsz játszani akkor nagyon fasza játék.

És egyáltalán nem csajos játék.

2013. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Jo jatek egyben eleg hosszu is es nem csajos jatek.A jatek elmeny az nagyon jo kaland egyben akcio is erdemes jatszani.Csak a grafikaja olyan mint a max payne 3-e en nagyobb ra szamitotam
2013. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Értem.


Az a helyzet hogy én eddig még semelyik Tomb Raider-el nem játszottam.


Most kezdtem el a 2013-as részével játszani előszőr láttam róla videokat meg képeket és gondoltam ki próbálom.


De ahhoz hogy megértsem ennek a játéknak a történetét ahhoz ki kell játszanom az előző részeit is,vagy ez nincs össze függésbe az előző részekkel ?

2013. márc. 17. 18:52
 8/20 anonim ***** válasza:
Mivel előzmény a játék, akkor bőven elkrzdhetsz ezzel is. Én is ezzel kezdtem :)
2013. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Dudi87 válasza:
Igaz, hogy az elődeihez képest teljesen más, mivel Lara ebben a részben válik azzá, aki a régebbi játékokban volt. Ha még nem játszottál egyik résszel sem, nem baj, mert a régebbi játékok történetével nincs összefüggése. Én személy szerint odáig vagyok érte, mert én elfogult és fanatikus vagyok, a kezdetek óta nyomon követem az eddig részeket. Még nem vittem végig, de tudtommal elég hosszú a gameplay, csajosnak nem mondanám. a Multiplayert sem próbáltam ki, de biztos jó :-) Ettől függetlenül érdemes kipróbálnod a többi játékot is! Az, hogy melyik játékra hasonlít, tök mindegy. Ami az igény, olyan játékot készítenek ...
2013. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Értem.


Amúgy mi ennek a játéknak a története ?


Mert én eddig csak annyit vágtam le,hogy Lara és a barátai elmennek kirándulni hajóval,majd a hajó elsüllyed,és egy ismeretlen szigetre keverednek ahol orosz emberrablók elrabolják őket.


Ez a történet,vagy mi a története,miről szól a játék ?

2013. márc. 18. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!