Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Borderlands 2-ben honnan...

Borderlands 2-ben honnan lehet "Orange Weapon"-t szerezni? Pl: Infinity, The Bee, Lyuda stb.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/results?search_query=borderlands+2+or.. itt vannak videók nézd meg és megtudod :D am nem biztos hogy elsőnek dobni fogja a fegyvereket mert farmolni kell azaz ha megölted és nem kaptad meg a fegyvert akkor save and quit és aztán megint elindítod odamész leölöd és így tovább amíg nem adja nekem eddig 2 orange fegyverem van egy shotgun meg egy smg aminek azt hiszem az a neve hogy baby maker és ennyi most én is azon vagyok hogy ezeket a fegyvereket összegyűjtsem de most az infinity-re hajtok :)
2013. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már lejárt a kérdés de azért köszi a választ :)

Az Infinity meg felidegesít:D Már vagy 150-szer megöltem a Doc mercy-t de még mindig nem dobta...

2013. aug. 20. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se adott csak 3-at de én inkább csak letöltöttem a hacket meg a cheat engine-t és ennyi azóta már annyi infinitym volt hogy már rendesen unom xD
2013. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!