Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akinek meg van kb. a 2000-2001...

Akinek meg van kb. a 2000-2001-es évektől fölfelé az összes gamestar cd. Az feltudná sorolni kb. a 2005-ös évig, hogy milyen demók voltak rajta?

Figyelt kérdés
Mert keresek egy játékot amit még régen játszottam. Úgy kezdődött hogy valami dobozokkal teli raktárépületben voltam utána amikor kimentem az utcára akkor egy csomó ember valami lebegő motorokon ment és a játéknak alapból is olyan sci-fis beütése volt és talán, de nem biztos hogy olyan szabadon lehetett menni mint egy gta-ba. És tps nézetbe is lehetett váltani ha jól emlékszem. Kérem aki tudjon segítsen nagyon játszanék vele a nosztalgiázás miatt is. Ha valaki felismer rá az kérem írja le ide a címét.

2013. márc. 23. 11:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. A címe omikron the nomad soul.
2014. jún. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!