Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki ennek a...

Emlékszik valaki ennek a sorozatnak a címére?

Figyelt kérdés

Szóval ez a sorozat kb 2000 és 2003 között ment, vagyis ekkoriban néztem én egy nyáron amikor kicsi voltam. Az m1 en ment kora délelőtt. A története nem igazán rémlik, azt tudom hogy kicsit power ranger szerű volt az egész, vagyis volt 5 fiatal, akiknek volt külön képességük. mindegyiküknek volt 1 egyedi páncéljuk, és fegyverük. (középkori szerű páncél, mivel régebbi korokban játszódott az egész, kicsit középkori jellegű volt)

mindegyiküknek úgy kellett kiérdemelni ezt az erőt, és mindegyik erőhöz valami elemi erő is társult. 2 erőre emlékszek, az egyik egy piros páncélos kardos fiú volt, ő vlt a főszereplő, neki tűz ereje volt, és egy fekete csávó rémlik akinek szigonya volt és a vizet irányította. valami gonosz nő volt az ellenségük. Később volt 1 rész amikor a főszereplő srác kiérdemelte valahogy hogy erősebb legyen, ha jól emlékszek "önmagával" küzdött meg, így sokkal erősebb lett. Hát ennyi amennyi rémlik, bármilyen kiegészítő infót is szívesen fogadok.



2012. júl. 26. 15:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Talán sikerült egy kicsit pontosítani 2001 nyarára, de nem 100%
2012. júl. 26. 15:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán a "Legendás Lovagok"?

Nem vagyok biztos benne, de én erre tippelnék :)

2012. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!