Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A simsemmel gond van amióta...

A simsemmel gond van amióta felraktam az egyik kieget! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval elinditom a játékot, marha lassan betölt. Rakok le telket és amikor épiteni akarok akkor vagy rákkantintok bizonyos tárgyakra vagy nem csinálok semmit csak várom hogy betöltse.NA akkor olyat csinál hogy fekete lesz a monitorom, a lápma ami zölden világít átvált narancssárgára.A sims zenéje ugyanúgy megy csak nem látom mit csinálok mert fekete a monitor! Ezt csak a Sims nél csinálja. Kéne 1 kis segítség aki tud az írjon. segitetek?
2008. jún. 10. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet a probléma. Töröld le a problémás kiegészítőt, nézd meg, így megy-e a játék - ha igen, egyértelműen a kieggel van a gond. Felrakhatod esetleg mégegyszer, hátha valamit elrontottál első alkalommal. Ha így sem jó, akkor hibás a kieg. Eredeti vagy másolt (letöltött)?
2008. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amióta felraktam a (letöltött) tini cuccokat nekem is szar, csak nekem még a zene se szól... ha eredeti vidd vissza a boltba... ha nem akkor ígyjártunk... de régen eredetivel is történt pont ilyen, ami neked van, akkor meg a géppel volt gond. ezt úgy oldottuk meg h vettünk egy újat:D
2008. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált ilyet a Szül.fel. játéknál! Egy bizonyos pontig eljut, aztán kampec! Szerintem a játékkal van baj, szoftverhibás, mert nem találtunk más problémát!
2008. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi problémám régebben, kevés volt a memória, meg úgy az egész gépem kevés volt a játékhoz, megoldás az volt hogy új gépet vettem.
2008. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen, ezeknél a játékoknál előfordul hogy nem bírja a gép, valamely alkatrész teljesítménye kevés, ezért is van a játékokra ráírva hogy mennyi memóri meg mit tudom én mi kell hozzá, nem muszály az egész gépet kicserélni, csak bizonyos részeit, én sem értek hozzá, de a párom igen.

Egyébként a simssel nekem is voltak problémáim, illetve a kiegészítőkkel, a párom sokat szenvedett vele mire úgy fel tudta rakni ahogy kell, fórumokon érdeklődött irénta, ja az enyém nem eredeti volt.

2008. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem megvan minden alapkövetelmény a játékhoz.Most vettünk hozzá RAM-ot de így se viszi.

Újat nem tudok venni mivel 13 évesen ez lehetetlen...

2008. okt. 27. 11:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, az eddig csak az Évszakokat raktam fel és nem eredeti.
2008. okt. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!