Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem kötnek le a PC játékok?

Miért nem kötnek le a PC játékok?

Figyelt kérdés

Jó estét :)


Az a helyzet, hogy ma nézegettem youtube oldalán számos videót top 10 pc játékokról (2011-12-13) és eszem megáll milyen valóságos némelyik. Néztem a neten oldalakat szintén új kiadott pc játékokról képekkel illusztrálva, és úgy látom hogy a "fogyasztók" körében továbbra is népszerű a Crysis, a GTA, természetesen az Elder Scrolls játékok, COD és Battlefield, Fallout és Hitman. Kicsit háttérbe szorult a Prince of Persia vagy a Halo, Half Life, Postal.


Ami érdekes, hogy RENGETEG az új lövöldözős játék, de egyszerűen nem bírnak betörni a piacra, nem lesznek hírhedt játékok, pedig megannyi hasonmás készült pl. a világháborúra vagy a zombikra építve.


Régebben sok játékkal kiszórakoztam magam, de akkor még 14-18 voltam, most viszont egyre jobban azt veszem észre, hogy a mostani játékok annyira összetettek és kidolgozottak, hogy inkább bele se merek vágni (a több gigás letöltésről, telepítésről, patchelésről, crackről nem beszélve).


Nem is nagyon tudom, hogy melyik lövöldözős játékkal lenne érdemes játszani.



2013. márc. 24. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok vele én a bf3 ban találtam meg az igazit mert az legalább eléggé valósághű de azért még élvezhetően nagyon jó a multija szerintem bár azt a 10-en pár ezer forintot nem éri meg!
2013. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én a sniper: ghost warrior 2-vel kezdtem el játszani :)
2013. márc. 28. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is pontosan ugyan ez a helyzet; engem sem kötnek már le annyira a játékok mint régebben. Számomra kifejezett felüdülést jelentett az online játék, ám hamar ráuntam arra is, majd egy ideig nem is játszottam semmit.

Az utóbbi fél évben kicsit több szabadidőm lett és úgy gondoltam keresek valami hasonló, de mégiscsak különböző játékélményt, ekkor kezdtem el játszan a World of Tanks-szal, az utóbbi 1-2 hónapban pedig a War Thunderrel, alapvetően ezek is fps játékoknak tekinthetőek és képesek ugyan azt az adrenalin szintet előidézni mint mondjuk egy pörgős CoD vagy CS meccs.

Ha nem hallottál még ezekről a játékokról, akkor keresgélj kicsit a youtubeon gameplay videók után és nézd meg, hogy tetszenek-e. Ha már hallottál róluk és ki is próbáltad őket, akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit :P

2013. márc. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Sniper Ghost Warrior 2 nagyon gyengére sikeredett. Én a Rage nevű játékban láttam meg az igazit, 2 éve jelent meg, gyakorlatilag teljes titokban, és iszonyat jóra sikeredett.
2013. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a Sniper 2 olyan hentelős játék lett mint a serious sam. Biztonságos távolból leszeded az összes embert és vígan elvagy ...
2013. márc. 29. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!