Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában mennyi időre kötnek...

Általában mennyi időre kötnek le egy 2hónapos babát a zenélő -forgók, a csörgős játékok?

Figyelt kérdés
én a hordozóba szoktam ültetni és a hordozó karjára kötök egy csörgőt,hogy pont elérje,és azt "ütögeti" úgy 5-10percig,de aztán olyan mintha bedühödne rajta és sírás a vége...
2008. szept. 29. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 és fél hós a kisfiam és néha egészen sokáig, fél órig vagy akár még tovább is leköti a feje fölé függesztett játék (néha elszundikál a nagy nézelődés közben), de olyan is van, hogy 5 perc után nyügösködik.
2008. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 10 percet volt el a forgójával. Aztán próbálkoztam azzal, h először csak az ágya fölé raktam és ha megunta a nézegetést, bekapcsoltam a zenét/forgást és így nyertem még vagy 5 percet.

Ha már ütögeti, akkor megunta, elfáradt, érdemes mást mutatni neki.

2008. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!