Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sherlock Holmes versus Jack...

Sherlock Holmes versus Jack The Ripper. Elakadtam segitenétek?

Figyelt kérdés
Ott tartok hogy Holmessal épp meg kéne szüntetni a gázszivárgást a Blur lakásában hogy kivehessem a táskát. Ott állok a csövek előtt és ugye forgatni kéne azt a három csapot a nyomás miatt. Na most a második csap elfordul az összes többi nem. Próbálkoztam már mindennel, ide-oda kattintottam, sorrenddel még végigjátszást is megnéztem még azt is kipróbáltam hova kattint. Ez egy BUG lenne? Mert mindig csak a második csak fordul el utána már az se. Na most én elmentettem az állást pont a csapok előtt a lakásban de még neki se láttam a forgatásnak. Rengetegszer visszatöltöttem már ezt. Ez elvileg meg kéne oldania a BUG problémát. Nem? Én vagyok ennyire béna vagy ez tényleg BUG és kezdhetem az egészet elölről? Másnak volt-e már hasonló panasza? Válaszokat előre is köszönöm

2013. márc. 24. 19:48
 1/1 anonim válasza:
na ez azért van mert az órát át kell helyezni a legalsó csapra
2013. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!