Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft gépigény?

DaniL kérdése:

Minecraft gépigény?

Figyelt kérdés
2GB ram-mal elmegy lagmentesen???? de am 4,1 ghz es a proci!! :))

2013. márc. 25. 07:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%

Esetleg vegyél még 1 GB ramot am laggmentesen elmegy.

Optimalizálódik :9

2013. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azért videókártya sem ártana
2013. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
xd a videókártya az 1gb os szóval nem hiszem hogy azzal vmi gond lesz!! :))
2013. márc. 26. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:

akkor még a shader modot is berakhatod, azzal lehet kicsit "laggolna" de nem vészes, kb 40 FPS


és megéri 4 giga rammal nyomni, ha nem akarod ho összeomoljon, amellett érdemes letölteni az indító .JAR fájlt, mert az valamivel több memóriát enged felhasználásra

ha nem veszed meg a játékot, nekem hackelt indító jar-om van azt átküldhetem

2013. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem kell agódni mert (nem vagyok hajlandó erről vitatkozni) hu-minecraft-ot használok!! :))
2013. márc. 26. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
azzal nincs semmi bajom, csak colos egy NAGYKÉPŰ SZERZŐI JOGOKAT MEGSÉRTŐ FAXKALAP GÉCI
2013. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
xD engem nem érdekel hogy colos22 milyen ..xD én azért használom azt mert könyebben kezelhető+a skin feltöltés is sokat javít!! :)) meg hogy kurv@ jó szervere van!! xDD de am nem hiszem hogy ezt jogtalanul csinálja mert gondolom ez le lett beszélve a mojang -os fiukal!! xDD
2013. márc. 28. 12:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, gondolod le lett beszélve:


"Hello, Colos vagyok. Szeretném ellopni a munkádat, kedves Notch, amit a saját két kezeddel írtál le! Elkérhetem a fájlokat, ha megkérlek?"


"Persze, hogyne, tessék csak, küldöm is át!"


"Köszi, mennyit kér érte?"


"Semmit!"


Lopás az egész... Gondolod, hogy a Minecraftot adják pár ezer forintért DE majd ennek a senkiházinak odaadják, hogy majd ő eladja az egészet a saját munkájának? Elárulom, ha megvannak a fájlok, és van egy kis ismereted, elég könnyen meg lehet csinálni egy ilyen kis klienst és pénz összeszedni rajta.. Persze csak ha népszerűvé tudod tenni..


Kedves kérdező, nem tudom, hány éves lehetsz, de picit lehetne gondolkodni is. ;)

2013. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs megerősítve, de jobb ha vigyázol, állítólag eladja a felhasználóneved és a jelszavad, úgyhogy legalább jelszót válts, ha nem akarod, hogy más is odavesszen. :D


Na jó, ajánlok neked mást, MesterMc kliens, ugyanúgy magyar, csak vagy 20 rohadt jó szerver van rajta. Én nem használom, de tudom, hogy még mindig jobban megéri. :D

2013. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
te am a videókártyád mijen??? ugye nem gt210 vagy hd5450...?te is bedöltél a parasztvakitásos 1gb vidikariknak :D ?
2013. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!