Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Crysis trilógi...

Mit gondoltok a Crysis trilógiáról?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én játszottam minddel. Szerintem nagyon jó játékok. Grafika nagyon jo, fegyverek is jok, és a story is jo.

Szóval nálam egy tizes skálán 9.

2013. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én játszottam az 1-el, a Warhead-dal és a 2-vel. Az 1 és a Warhead nagyon bejött, a 2-vel fél óránál tovább nem tudtam játszani. Szerintem a 2-őt nagyon elcseszték, egyrészt az irányítást is, na meg alapból nem lehet bujkálni sem rendesen... Gondolom a három ugyanolyan rossz, vagy még rosszabb lett mint a 2.
2013. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első része meghatározó élmény volt nekem (főleg akkor még legalacsonyabb beállítások mellett is inkább képregényre hasonlított, mint játékra).

Azt nagyon szerettem, a csodás látvány, egyszerű, de élvezhető történet, remek játékmenet és szabadság, na meg a helyszín miatt.

A Warhead esetén mindez a négyzeten plusz a zseniális magyar szinkron.

A második rész már nem tetszett. Zagyva sztori, nulla hangulat, monoton játék. Bár helyszínválasztás tetszett, de a dzsungellel együtt a játék lelke is elveszett. Nem beszélve teljesen jellemtelen karakterekről.

A látvány se akkora durranás mint 2007-ben volt.

A harmadik már jobb lett. Bár extra rövid, de visszahozott pár jó tulajdonságot az első részből.

2013. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!