Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leagues of legends-ben kit...

Leagues of legends-ben kit vegyek meg:Dariust vagy Zedet?

Figyelt kérdés
Írjátok az is hogy miért

2013. márc. 27. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Darius , mert solo top .
2013. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AccountManagerkovács ***** válasza:
Darius-t. Egyszerűbb, gyorsabban megtanulható, könnyebb vele ölni.
2013. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen szempontból nézzük...

Darius: erős dps, sok cc, gyors farm, teamfightba ha kifocusál egy ap-t vagy ad carryt akkor az szinte biztos zsákmány, viszont egy esetleges gank elől nincsen sok lehetősége a menekülésre, illetve elég unalmas champion


Zed: az egyik legélvezetesebb champion a játékban, nagy cc, könnyű farm, szinte biztos menekülés gankek elől, itt is igaz az ap / ad carry focus

illetve megjegyzem hogy Zed countereli Dariust..


szóval összességében Zedet ajánlanám inkább

2013. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Atti! válasza:
Darius-t ved meg rohat eros es konyu is meg tanulni rajta jatcani :DD..;)
2013. márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Darius egy nagyon egyszerű champ. Az a fajta amikor belevered a fejed a bill.-be és pentakill. Szóval inkább zed sokkal jobb vele játszani.
2013. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én játszottam elég sokat Dariussal, nem olyan egyszerű, főleg magasabb szinteken, ahol ha átengedik a champion selectnél, eléggé szétnyomja a jungler, nehogy kierősödjön, mert onnan szétszed mindenkit. Dariusnál (amúgy mindenkinél) nagyon fontos, hogy legalább 1-2 ward MINDIG legyen nálad, mivel menekülni nem nagyon tud. Nem nagyon van ranged képessége, habár a q-ja és e-je elég messze elér, és sokan félnek a q-tól, joggal, kicsi cd-s képesség. Legtöbbször off-tankra szokták építeni, de lehet ad-központú builddel is, igen hatékony. Sőt az ultija miatt lehet fulltankra építeni, úgy is rengeteget fog sebezni. Persze ez a két csapattól függ.


Zed ellenben elég mobilis hős, melee, ranged képeségekkel, ami igen erős bruiserré teszi, de akár lehet építeni full ad glasscannonnak is, csak teamfightban használhatatlan lesz, viszont ad assassin válik belőle, ami rendkívül hatékony tud lenni egy jó játékos kezében.


Mindkét hősnek igen nagy a damage outputja, Zed mobilisabb, nehezebben tanulható, ritkábban bannolják, nem merev a buildje, helyzete hajlékonyabb (pl lehet solotop, mid, jungler, míg Dariust leggyakrabban solotopnak használják). Darius, ha összekerül egy hasonlóan lomha vagy low hp-s hőssel, szétszedi, de amint egy jó játékos által vezérelt mobilis/ranged képességes hős elé kerül, valószínűleg veszít. Egy jó Zed akárki ellen megállja a helyét (feltéve, ha hasonló szinten állnak), csak megfelelően kell játszani.


Inkább Zedet ajánlanám (még úgy is, hogy Dariust nagyon szerettem, és Zeddel soha nem játszottam).

2013. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Darius egy szar noskill champ!

Minden fogyatékos tudja használni.Ha élvezetes játékot szeretnél vedd meg Zedet!

Nekem meg van Darius és nagyon unalmas vele játszani.

De én thresht ajánlanám! Mindenre lehet építeni (adc ap tank support) és minden lane-n jó (solo top top bot mid)

Ráadásul én az elsö játékomban Thresshel quadrát szereztem!

Szóval Thresh!

De ezek közül Zedet ajánlanám!

2013. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Grat a Tresh quadrához , szép quadra ks lehetett , egy supportal ... omg ..


Darius tény hogy elég könnyű játszani vele , de Zed se egy nagy szám ...

2013. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-el elöttem szólónak

Adc-re építettem...

Ha nem hiszed el, hogy rohadt op nézz róla gameplayeket.

2013. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!