Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Nautilusrol...

League of Legends Nautilusrol mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet elmenekülni a csákányal hogyan nem kapaszkodik a földbe csak a tárgyakba
2013. márc. 27. 14:48
 1/1 AccountManagerkovács ***** válasza:
89%

A kérdés második felére a válasz: falakhoz, tornyokhoz, egységekhez tud "hozzáragadni", a földhöz nem. Ez egy érdekes megoldás, de a játék tele van logikátlanságokkal, pl. Tristana nem tud átugrani Ziggs aknamezője fölött, mert azok ugrás közben felrobbannak alatta, miközben hozzájuk sem ér...


A kérdés első feléhez: AZ egyik legjobban megcsinált karakter, iszonyú jól néz ki, fantasztikus hangja van, látványosak a varázslatai és mind a tánca, mind a vicce humoros.

Hősként nem a legkönnyebbek közé tartozik, de borzasztó nehéz megölni, olyan védelme van. Ennek ellenére kevesen használják, mert bár tud lassítani, behúzni, felütni és körbe sebezni, ezek a képességei nem okoznak túl nagy sérülést, főleg ha teljesen tanknak építi az ember. Bizonyos esetekben rendkívül jól működik, sokszor viszont abszolút haszontalan. Ha ingyenes volt, mindig játszottam vele, nagyon kedveltem őt, de sosem vettem meg.

2013. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!