Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3 vs xbox 360? Melyik éri...

Ps3 vs xbox 360? Melyik éri meg jobban? Indokok?

Figyelt kérdés
elkezdtem gyűjteni 1 kis pénzt és úgy döntöttem hogy ez a 2 közül választok. És még az is nagyon érdekelne hogy melyiknek jobb a kontrollere (mármint melyiket lehet jobban kezelni) úgy tudom hogy a ps3 hoz van ingyen net is.

#ps3_vs_xbox360
2013. márc. 28. 19:31
 1/8 TheGame ***** válasza:
43%
Xbox 360 az jobb szerindtem mert az jobban nézz ki:) igen a Ps3 omhoz van ingyen net ezt jol tudod de xbox 360 jobb :D
2013. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Újra megkérdezni ugyanazt vs kereső? Miért nem használják az emberek? Indokok?
2013. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

PS3 jobb, de Xbox is jó.

PS3 két legnagyobb előnye a hihetetlen exkluzív játékfelhozatal, ez a legfontosabb egy konzol vásárlásánál, ha ezek nem érdekelnek akkor szinte tökmindegy, hogy melyiket veszed. Másik nagy előny pedig az ingyenes multi, Xbox-nál ez kb évi 9000, annyira nem sok, bár 0-nál lényegesen több.

Joystick mindkettő esetén jobb, az meg hogy melyik a jobb relatív, de minden ember tudja mindkettőt használni, kis kézzel és nagy kézzel is jó mindkettő, az, hogy ez vagy az a jobb és a másik egy szar hülyeség, csak fanboyok szokták ezt mondani.

PS3 előnye még a jobb multimédiaképességek, a PS+os ingyen játékok, meg egy-két apróság.

2013. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt vedd meg, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzívjai, és amilyen barátaidnak/ismerőseidnek van, akikkel esetleg játszanál (de ha egyedül játszol, akkor mindegy). Ez a kettő a fő szempont, többi igazából másodlagos (hiába van Xboxod, ha épp God of Warozni akarsz vagy fordítva pl. Haloval).


Xbox live-ra külön elő kell fizetni (tehát hogy multizhass), viszont jobb, mint a Playstation network (nekem PS-em van, viszont ha lenne olyan lehetőség, hogy előfizetek, és olyan lesz, mint az XBL, akkor én biztos előfizetnék).


PS3-ban van bluray (pl. filmeket nézni tökéletes).


Multiplatform játékok általában szebbek Xboxon (magasabb felbontás, jobb graika, jobb fps/frame rate), az exlkuzívokban viszont a PS3 a nyerő. Több van, sokkal szebb grafika (és szerintem jobb játékok is ezek, mint az xbox exkluzívjai, de ez csak személyes vélemény).


Controllereknél azt érdemes tudni, hogy a PS controllere könyebb, kisebb, és kimondottan jobb verekedős játékokhoz (habár úgy tudom, az újabb fajta Xbox controlleren ez már "javított", próbálni viszont nem próbáltam), a többi kényelem szempont. Én mindkettőt szeretem, bár sokáig használva az Xbox controllere kényelmetlenné válik a középső ujjamnak, míg a PS-é ugyanolyan kényelmes marad. Ha teheted, próbáld ki őket.

2013. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hogy ezt a kérdést minden héten felteszik legalább egyszer :P

de #5 és #6 tökéletesen összefoglalta a lényeget :D

2013. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

#6-tal nagyjából egyetértek, amivel nem 100% értek egyet, hogy a Live jobb. Egy-két extra funkció van, ami éppenséggel egész jó, de nem éri meg érte pénzt kiadni, és annyival nem jobb, hogy ez miatt vegyél Xbox-ot. Szóval azzal ne foglalkozz, hogy melyik a jobb vagy rosszabb, azzal foglalkozz, hogy akarsz-e fizetni a multiért, vagy inkább ingyen megúsznád az egészet. Ha semmiképp sem fizetnél érte kilőve az Xbox, ha nem zavar, akkor még versenyben van.


Multiplatform játékok meg régen sokkal szebbek voltak, tényleg hatalmas különbség volt az Xbox javára, de az utóbbi 2-3 évben már szinte ugyanúgy néznek ki a multiplatform játékok.

Persze még ma is van pár fejlesztő, akik nem képesek normálisan programozni, és még mindig Xbox-on jobbak a játékai (Bethesda az egyetlen, ami most eszembe jut), de már tényleg elég ritka.

2013. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ÉN nem értem, de tényleg ennyire sok heti 200 ft, vagy csak én látom a többieken?

A blu-ray pedig minek kell, ha egy 1000 ft-os LG is elég filmnézésre...

Vagy nehéz külön megvenni egy dvd lejátszót, mert akkor én megértem....nah mind1

2013. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!