Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik éri meg jobban? Az...

ULTRAGOKU4 kérdése:

Melyik éri meg jobban? Az xbox 360 vagy a ps3?

Figyelt kérdés

#xbps2
2013. febr. 27. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt vedd meg, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzívai, és amilyen barátaidnak/ismerőseidnek van, akikkel esetleg játszanál.


Xbox live-ra külön elő kell fizetni (tehát hogy multizhass), viszont jobb, mint a Playstation network (de nem sokkal).


PS3-ban van bluray.


Ha warezolt, másolt játékokkal játszanál, akkor xbox (viszont akkor lőttek a multinak).


Multiplatform játékok általában szebbek Xboxon, és jobb az fps/frame rate.

2013. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az még kimaradt, hogy az exlkuzívokban a PS3 a nyerő. Több van, sokkal szebb grafika (és szerintem jobb játékok is ezek, mint az xbox exkluzívjai).
2013. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából nem is tudom szóval én ugy vagyok hogy nem tudom hogy meglehet e rendelni azt a bizonyos játékot ha esetleg ps3 at választanék mert ha ps3 at veszek és nem tudom megszerezni/megrendelni azt a bizonyos játékot akkor nekem lehet hogy az xbox segítene mivel azon ahogy irtad elmennek az irott játékok de akkor ezek szerint a ps3-on nem mennek az irott játékok?
2013. febr. 27. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A ps3ban nem. Viszont énis az xbox360anat támogatnám, hála a kinectnek. Ha nem ismered keress rá nagyon vagány. + Elég könnyen szinkronizálható a géppel(filmek stb.)
2013. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő megvan.


Az Xbox nálam az első.

A ps3-at csak az exclusive játékok miatt vettem meg.

2013. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

100 ILYEN KÉRDÉS VAN A GYK-N!


ps3 tulaj ps-t az xbox x360-at fogja ajánlani. Kérdezz meg egy konzolos üzletembert (a konzolok szervize-nél online beszélgetéssel is megoldhatod a problémát)

2013. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
téged ki kérdezett? xD
2013. márc. 1. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!