Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Bioshock Infinite története?

Mi a Bioshock Infinite története?

Figyelt kérdés
Végig vittem de alig értem mi, miért történt felirat nélkül..Valaki elmesélné nekem, a történetet ?:)

2013. márc. 29. 01:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
22%

Csávo ugye elején átment egy alter világba , ahol repülő házak meg voltak és csuszkák kötötték össze .

Talál a nagy szoborban egy csajt , akinek van egy különleges képessége térben és időben tud ugrálni , ő lessz a társad a 2 ellenséges oldal meg akarja őt szerezni . Én is csak ennyit értettem belőle .

2013. márc. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 ZolaZotya ***** válasza:
0%
nagyjából ez is a sztori :D
2013. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
És a végén a sok Elizabeth miért csinálja azt amit ?:)
2013. márc. 29. 10:23
 4/63 anonim ***** válasza:
100%

Elég hiányosan foglalta össze az első válasz írója a dolgokat.

A végén elizabeth a tér és időn kívűlre visz minket és itt kiderül minden. lényeg az, hogy Booker a múltban hozott egy döntést ami miatt született egy új énje egy másik világban(ez Comstock). Elizabeth-el vissza mennek oda amikor a Baptistánál keresztelkedik Booker. az egyik világban úgy dönt megkeresztelkedik és így válik belőle a vallásos Comstock. mialatt egy másik verzióban Booker elmenekul a keresztelkedéstől és így lesz belőle a hamis próféta (False Shepherd). Booker rájön hogy megkell ölni Comstock-ot mertcsak így lehet vége de elizabeth elmondja h nem lehet mert minden döntéssel egy másik világban lesz egy uj Comstock . oda mennek ahol minden elkezdődött (az utolsó helyszín) mert csak ugy szabadulnak meg tőle ha akkor hal meg amikor a döntés született és ami miatt született Comstock .megjelennek Elizabeth alteregói az összes világból. egyik alteregó Booker Dewitt-nek ismer másik alteregó pedig Zachery Comstock-nak itt jövünk rá hogy Comstock és Booker igazaból egy ember. és hagyjuk hogy megöljenek. Továbbá a játék végén kiderül hogy Elizabeth igazából Anna DeWitt , Booker Dewitt rég elfeledett lánya . Booker a múltban eladta Zachary Comstock-nak a lányát (egy másik világból jött alternatív másának azaz magának)Van egy incidens amikor Booker visszaakrja szerezni a lányát Comstock-tól de nem sikerül és amikor a 2 világ közötti dimenzió portál bezáródik levvágja a Elizabeth(Anna DeWitt) kis ujját.


[link]

[link]

2013. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet pont erre gondoltam de úgy látszik jól gondoltam ! Talán még annyi a kérdésem hogy miért harcol érte két oldal, és miért volt fogságban ?:)
2013. márc. 29. 13:50
 6/63 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy ki az a férfi és nő aki mindig mindenhol ott van ?
2013. márc. 29. 14:28
 7/63 anonim ***** válasza:
60%

A két ember a Lutece(nem tudom a teljes nevüket) testvérek, amikor a 3 tear-t kell keresni, megtudjuk, hogy a az egyikük ( a nő) megölte lady Comstockot.Az én teóriám szerint mivel Lady Comstock meghalt ezért nem születhetett meg comstock lánya Elizabeth.Mivel nem tudott lánya születni ezért nem létezhetne Elizabeth, ezért szereznie kell valahonnan, itt kapjuk a feladatot egy titokzatos megbízótól(A férfi Lutece), hogy hozzuk el a lányt.A végén odaadjuk a mi lányunkat Annát.Tehát Anna a másik világban Elizabeth.Szerintem a végén amikor meghalunk akkor mindenki meghal, mivel mi meghalunk ezért nem lesz Comstock, se Anna így Elizabeth sem.

Szerintem ez történik a végén.

2013. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

És amikor Comstock átviszi Annát a másik világba, leszakad az ujja és Elizabeth ujján van egy gyűszű ez is utal arra, hogy Anna Elizabeth.

2013. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha még van olyan amit érdekesnek, vagy fontosnak gondoltok nyugodtan írjátok le ! :)
2013. márc. 29. 16:20
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi , hogy az a rejtélyes iker pár akik segítenek minket, Robert és Rosalind Lutece igazából egy személy csak két különböző valóságból. Különbség csak a nemük.

Egyébként amikor végigtoltam én sem értettem mindent pár dolognak utánna olvastam. Elég zavaros összetett storyja van de tetszett.

2013. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!