Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps Vita vagy Xbox 360?

Ps Vita vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés
Megszeretném tudni hogy melyik a jobb negatívumokat és pozitívumokat is. előre is köszi a válaszokat

2013. márc. 29. 11:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Xbox 360, ez nem kérdés

ráadásul még olcsóbb is

2013. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Xbox 360:

Előny: Olcsóbb, sok rá a játék, szép grafika

Hátrány: Csak otthon használlható


PsVita:

Előny: Szép grafika, hordozható

Hátrány: Drága, kevés rá a játék

2013. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Második vagyok.



Én az Xboxot ajánlom.

2013. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én ezeket sosem értettem meg hogy lehet a kézi konzolokat a normállal összehasonlítani? sokkal nagyobb teljesítménye van a normálnak...


Én ps3 at ajánlanám, de mivel nem merült fel az xbox 360...

Ps vita jó de tényleg kevés játék van rá...

2013. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Még jó ,hogy xbox 360 : )
2013. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
sokat utazol?fontos a kompatibilitas? en eladtam az xboxom es vettem egy vitat.mijdkettocremek gep.en sokat utazok plusz van egy gamer pcm is.ha utazol es fontos hogy mindig nalad legyen akkor vita,ha inkabb otthon jatszanal baratokkal fifa iluesmi akkor xbox.szerintem eloszor ezt dontsd el:)
2013. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
*mindketto remek ( negativ hogy vitan nincs ekezet)
2013. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

Természetesen vita.

Először is úgy lehet összehasonlítani hogy a hordozható konzolok (és a közeljövőben az okostelefonok) is eljutottak arra a szintre, mint amire a "nagy" konzolok. Nos legfőképpen azért ajánlanám a vitát, mert igaz még alig 1 éves konzol és csak úgy 500 játék van rá de azok nagyon jók. Ugye A Microsoft ezévben vagy a következőben kiadja a következő generációs konzoljukat így az xbox LIVE használhatatlan lesz és Xboxra sem készítenek új játékokat, míg PS vitára átportolják az újakat is. Igaz hogy vannak ezek a "családbarát" megoldások hogy még hosszú évekig fognak kijönni új játékok mert ez így nem érné meg az MS-nek mert nagy lenne a veszteség de gondolkodjunk!: És mielőtt elkezdem ne hozzátok fel példának a PS2-PS3-at. Na szóval a mai világban olyan fejlett a számítástechnika hogy a grafika mániás hülyék minél jobb pc-t akarnak összerakni hogy szép legyen a grafika. De viszont ezt a grafikai szintet már nem tudják hozni a mai konzolok ezért is adják ki hamarosan a következő generációs konzolokat. Szóval lehet hogy megközelítőleg 5 ezer forinttal olcsóbb az Xbox de gondolkodj!: Egy konzolt azért veszel hogy régi játékokkal játsz és a haverjaid meg mondják hogy olyan régi játékokkal játszol? Hát NEM! Konzolt azért vesz az ember hogy hosszú évekig élvezze az újabbnál újabb játékokat úgy. hogy ne keljen fejleszteni semmit csak betenni a lemezt (vagy a vita esetében a kártyát a gépbe és játszol). Szóval most nagyon nem éri meg mostani konzolt venni mert ha tudsz várni és nem akarsz vitát akkor veszel egy Xbox Infinity-t majd ha kijön. És persze ott vannak a vita előnyei: hordozható, kompakt, őrületes grafika, és már felnőtt a nagy konzolok szintjére. És amúgy Ps vitán is ugyan olyan jó játszani mint xboxon, csak épp kisebben.

Például ha haverokkal akarna a kedves kérdező játszani akkor elég egy wifi router és máris együtt élvezhetik a játékokat vitán. Persze csak akkor ha a haverjának is van vitája! :) Ja és amúgy Vitán is van ékezet, hiszen arról írok! :))))))))))) ÉS amúgy úgy lehet ékezetet csinálni, hogy van a billentyűzeten egy "á" gomb és ott előhoz legalább 100 különféle ékezetes betűt! Szóval én A PS vita mellett voksolok! :) Amúgy én is pont ez a két konzol mellett vaciláltam, de végül vita lett és nem bántam meg! :) Amúgy meg ha alig hazsnált vitát szeretne venni memória kártyával és 3 játékkal akkor már 30000Ft-ért is talál magának de újonnan is az a 62000 Ft nem a vég. :)

2013. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Xbox 360

különösen az exkluzívok miatt (Halo, Gears of War, Dead Rising, stb.)

2013. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Egy konzolt azért veszel hogy régi játékokkal játsz és a haverjaid meg mondják hogy olyan régi játékokkal játszol?"

Haverokat leszámítva rakat régi játék van ami megéri hogy ki játsszad...


Nem toom valahol azt olvastam itt az oldalon hogy a sony befürdött a vitával mert alig fogy és szinte azonnal feltörték...

[link]

Itt vannak a játék megjelenések.. japán ugyan úgy sokat ad ki, de hogy azt lefordítják e vagy nem kitudja...


Én ahogy most ránézek hogy mi lesz vitára olyan mint amikor a psp a végét élte...jönni jött pár aztán 1re csökkent a szám végül mára csak USA/EU fordít japán meg visual noveleket gyárt...

(ezt csak én látom így nem biztos hogy így is van)

2013. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!