Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok feljelenteni egy...

Hol tudok feljelenteni egy online játékot?

Figyelt kérdés
Van egy online játszható játék, amin csak játszani akarok, de a többi játékos ellehetetlenít. A játék maga nagyon tetszene, de sorozatosan támadnak a többiek és esélyem nincs, hogy megvédjem magam. A játék adminjainak hiába írok, hogy egy támadás után legyen valami védelmi idő, amíg senki sem támadhat meg, hogy rendbe hozzam magam. Válaszra sem méltatnak. Van valami központi hely, ahova be lehet jelenteni, hogy a játék szabályai sz@rok?
2013. márc. 30. 10:47
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:

A kicsit, gyengét, tapasztalatlant lehet e legkönnyebben megverni. Mindenki a könnyű sikere hajt.

Ajánlom a C&C Tiberium Alliances-t, ott kb. egy hét védettséged van, amíg belépsz a játékba és ameddig te nem támadsz el másokat és ez a pajzs aktív, addig senki sem támadhat meg, van időd felkészülni.

2013. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feljelenteni? Az online játékoknál a szabályokat a készítők hozzák, illetve van amit a játékosok. Ez nem olyan szolgáltatás, amit fellehetne jelenteni, bárki készíthet online játékot.
2013. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már azóta nem jelenthetnéd fel őket amióta regisztráltál. Szerinted dísznek van az a gomb, hogy "Elolvastam és elfogadom a szabályokat/felhasználási feltételeket."? Kötöttél egy szerződést anélkül, hogy elolvastad volna, gratulálok. Szerinted így megy ez a valóságban, hogy aláírsz valamit elolvasás nélkül, aztán ha nem tetszik valami akkor feljelented őket?
2013. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok

nem akartam új kérdésnek kiírni, de a wotnál történt egy átutalás amit nem teljesítettek, és amikor írtam nekik és elküldtem az általuk küldött megerősítő email eket is elkezdtek másról beszélni, majd jegelték, szóval engem tényleg érdekelne van e valamilyen jog orvoslat és ha igen akkor hol?

2022. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!