Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsba hogyan...

League of Legendsba hogyan tudom átvinni az accountomat másik régióra?

Figyelt kérdés

Egy accountot szeretnék átvinni East-ről West-re, méghozzá egy régit, ami még akkor lett regisztrálva mikor nem voltak külön régiók, tehát elméletileg ingyen lehet.

Azt az infot kaptam, hogy ez a Store menüpont alatt az Others opciót kiválasztva tudom végrehajtani, de ezalatt nincsen semmiféle ilyen lehetőség.

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. márc. 30. 13:38
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
6300 ipért lehet szervert váltani a Store-ban, Transfer to EU West néven találhatod meg, ott ahol, a rúnaoldalakat meg a névváltoztatást lehet venni.
2013. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen ezt írtam, hogy ezelőtt is ezt az infot kaptam, de ott nincsen jelenleg ilyen lehetőség. Remélem ez csak átmeneti hiba, vagy valami ilyesmi..
2013. márc. 30. 17:25
 3/4 anonim válasza:

Most hozták be az Orosz szerver-t és igen volt 1 kis változtatást a transfer-el..

PL: Ha EUNE-n játszol és még nem vitted át magad másik szerverre akkor Europai szerverekre ingyen át tudod vinni magad.. (Eu West, Török, Orosz) De ha már használtad 1x valamelyik pl: EUNE -> EUW akkor vissza EUNE-re már csak RP-ért tudsz vissza menni.. De a Török és Orosz szerverre még mindig ingyen.. Ha kontines szervert akarsz váltani(North America, Korea, Brazil) az megint RP-be kerül és az nagyon drága is (szerintem).

Szervert váltani a Store-ba tudsz és ott az Other menüpontnál.

2013. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi már sikerült :)
2013. ápr. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!