Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PSP konzolom nem érzékeli a...

Nevotens kérdése:

A PSP konzolom nem érzékeli a behelyezett memória kártyát. Eddig működött rendesen, de most kb. két napja ezt csinálja és nem lehet vele játszani. Mit lehet ilyen esetben csinálni?

Figyelt kérdés
Kártya cserét már csináltunk és egyiket sem érzékelte.

2013. márc. 31. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos először is a psp be helyezzétek be jól a mem kártyát. 2 lépés Ha jól behelyezted kapcsold be a psp-d ------- Menüben menj a Settings ( beállításokra ) vidd le amíg el nem éred a System settings ( rendszer beállítások ) Nyom 1 x-et 3 lépés a System beállításokban vagy ---- vidd le a Format memory stick pontig ( Memória kártya formázása ) Figyelem ! Ha erre rá mész jó lesz a káryta DE ami eddig rajta volt ( zene kép film játék stb... ) Azt a gép lefogja törölni ! SZóval ha azt akarod, hogy jó legyen rá mész a format memory stickre azonbelül yes és akkor a gép formázza a memkártyát DE már akkor érzékelni fogja. Remélem segítettem ! Kérlek lökj már nekem 1 zöld kezet mert ezek.... lepontoznak :( :)
2013. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat :) zöld kezeztem :D de... már próbáltam azt is és ki irta hogy: "There is no Memory Stick inserted." úgyhogy egyszerűen nem tudom mit lehetne még csinálni. :/ De majd beviszem a miskolci játékkonzol boltba hátha tudnak csinálni valamit. Köszi szépen még egyszer :)
2013. ápr. 2. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi a zöld kezet. Nincs mit ! Hát akkor én sem tudom mi lehet a baja :$ :( :) Ha ajánlhatok egy boltot Miskolcon akkor az az Mkonzol olcsóak hatékonyak.Szóval értenek hozzá.... itt az oldaluk [link] A búzatérnél a Centrum előtt találod a Metropolban ( 3. 4. emelet már nem tudom :( :)
2013. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!