Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy játszak Ahrival?

Hogy játszak Ahrival?

Figyelt kérdés
Amikor el kezdtem lolozni ingyenes volt Ahri. Nagyon jól játszottam vele a hozzám hasonló noobok ellen, de most már valamiért nem tudok játszani vele. Más karakterekkel simán megy, de Ahrit annyira nehéz kezelni mostanában. Pár tippet esetleg tutoriált tudnátok ajánlani?

2013. márc. 31. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nerfelték ha jól tudom , amúgy én sok külömbséget nem vettem észre , ugyanúgy papír mint volt és ugyanúgy elég erős.
2013. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
röviden: miden kell vele játszani. és ezzel leírtam mindent amit tudnod kell :)
2013. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is mindig ott játszok vele. ha nem engedik akkor más karaktert választok.:)
2013. ápr. 17. 16:55
 4/7 anonim válasza:
Ha tudsz angolul akkor youtube-n néz video-t, hogy kell ahrizni vagy nézz live stream et twich.tv-n (Mid playereket keress)
2013. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd segítek neked ^^ állítólag nagyon jó mider vagyok :)

egyébként ahri egyik kedvencem...midre a legjobb karik egyike a healje, ultija, charmja gyakorlatilag verhetetlenné teszi ha ügyesen használja az ember. mozgékonysága miatt pedig nagyon durván lehet vele gankelni illetve elkerülni az érkező gankeket.


eu nordic-on megtalálsz ha netán ott játszanál, summoner nevem Vilchieque (ejtsd: Vilcsike) :)

2013. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszke:) azután bátorságot gyűjtöttem és volt pár quadrám:) majd mindenképp felveszlek:) de nem vagyok túl kocka úgyhogy még van mit tanulnom:D majd.. nyáron valamikor.. érettségi, felvételi után^^.
2013. ápr. 26. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
jó van ^^ én egyetemre járok :D uccsó éves vagyok de a kedves karom szerencsétlenkedése miatt nem mehetek záróvizsgára :D szóval tojom le az egészet és újra felviztem egy másik karra, sokkal inkább nekem való szakra (biológia (pte-ttk)).
2013. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!