Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim DLC-k, hogyan is működnek?

Skyrim DLC-k, hogyan is működnek?

Figyelt kérdés

Skyrim Dawnguard DLC-mmel nem voltak különösebb problémáim, de amint be akartam tenni mellé a Heartfire DLC-t a játék össze akadt, és ki dobott, még mielőtt el indult volna. Nos, azóta már megjelent a 3. DLC is. Modokat használok, lehet ez is oka, valamit el toltam, vagy szimplán nem lehet őket vegyíteni? Vagy a következő DLC a küldetés sorozatokon kívül tartalmazza az előző DLC-ben szereplő extrákat, és javításokat?

A használható válaszokat előre is köszönöm (:

Rikk



2013. ápr. 5. 06:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szóval én a Fallaut-tal voltam így mert most is 5db DLC-t használok de nálam a gond az volt hogy a DLC mellé sok módot használtam.Lehet nekedi is ez a gond.Próbáld meg az egészet újra rakni az alapot és szépen sorban próbáld ki a DLC-ket.Ha azok okésak akkor jöhetnek a módok is.Lehet hogy nincs így lehet hogy nálad nem lessz jó de az is lehet hogy csak egyetlen mód a rossz de ki tudja.
2013. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!