Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Harry Potter Bölcsek Köve Pc...

Harry Potter Bölcsek Köve Pc ben hogyan lehet kiküszöbölni a varázslat tanulásos hibát?

Figyelt kérdés
Sötétvarázslatok kivédésén nem számolja rendesen az alakzatos feladatott, 50%ot kellene elérni de 35%nál nem tudok többet, túl lassan számol. Biztos hogy játékhiba mert régen bármikor meg tudtam csinálni őket és ugyanígy csinálom.

2013. ápr. 6. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem a Wingardium Leviosa varázslatnál csinálta azt, hogy hiába rendesen végighúztam egérrel a megfelelő helyen, egy bizonyos százaléknál nem adott jobbat. Habár ha egy ponton többször is végighúzod, tehát megcsinálod mondjuk a Flippendo jelet, utána meg visszafelé is, hogy "vastagítsd", akkor jóval kevesebb százalékot ad.

Mint amikor egy betűt megvastagítunk íráskor...

2013. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem azért ad kevesebbet mert megvastagítottad. Arra kell menni, hogy pont kijöjj az időből, mert minél lassabban húzod annál több százalékot ad. Ha gyorsan húzod, akkor meg nagyon keveset.
2013. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!