Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok a multiplayerezni a...

Nem tudok a multiplayerezni a Battlefield: Bad Company 2-ben mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Eredeti Steam változat, megvan hozzá a vietnám is de arra se enged föl. Mikor fel akarok csatlakozni azt írja, hogy: "Megszakadt a kapcsolat a játék szerverrel kérlek ellenőrizd a hálózati kapcsolatodat és próbálkozz újra" Vagy 3-szót néztem, és ha újra indítóm a routert az sem segít. Van EA accom. 15/F
2013. ápr. 7. 15:46
 1/3 anonim válasza:
Én xbox-on tolom és nekem is ugyan ez van péntek óta. Valószinű szerverkarbantartás van. Találtam egy régi cikket ahol ugyan ez volt kb 1 éve de akk csak 7 órára álltak le, elméletileg. Remélem csak ennyi és gyorsan elkészülnek vele.
2013. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az első vagyok. ma helyre állt a probléma, gondolom nálad is.
2013. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néhány file-t kellet raknom de megoldottam _)
2013. ápr. 9. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!