Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty mw2-öt érdemes...

Virsli123 kérdése:

Call of duty mw2-öt érdemes megvennem?

Figyelt kérdés
Meg van a letöltött verzióv már vagy 4-5x végig játszottam nagyon tetszik de máma néztem a game trackeren hogy mennyi szerver van ès nem találtam de sehol máshol se találtam szervereket meg mennyi csaló van? És akinek megvan az eredeti játék az pls írjon hogy mennyi szerver van és vannak e csalók?

2013. ápr. 7. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szerverek vannak, hanem lobbyk, azaz belépsz egy játékmódba és ott a gép összegyűjt annyi embert amennyivel el lehet kezdeni a játékot. Igen, elég sok csaló van, de én kb örülök, ha végig tudok játszani egy menetet, anélkül, hogy kidobna vagy ilyesmi..Engem általában csak felidegesít, helyedben nem venném meg.
2013. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak dedikált szerverek is ha tört verzióval multizol. Ott nincs sok csaló.
2016. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!