Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami értelmes játékot...

Valami értelmes játékot tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

mert el lettem tiltva az FPS és stratégiai játékoktól, és minden normálistól.

értem ezalatt:

UT2004

COD

Age of empires

S.w.i.n.e

LOL

Metin2

Saga: rage of the viking

és társai...


UT2004el 7éve játszom, swine-al néha, age of empiressel pár éven át.

saga volt az első játék amit kaptam...

mi a rossebet csináljak???

16leszek 1hónap múlva, és csak napi 1órát szoktam játszani. anyám mondta hogy játszak szókirakós játékokkal....


2013. ápr. 8. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Lol pl. egy értelmes játék, nagyon jól lehet benne stratégiázni, ésszel kell játszani az egészet.
2013. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom. A swine. Az age of empires, és a saga is stratégiás.


Swine-ba tankokkal aoe-t sztem nem kell mondanom, saga meg kb aoe lényegű, csak 7 faj van, stbstb.


Nem engedi most mert hogy vérengzős, és miér nem sim city-zek...

Mert tán az fizetős..

Jött a válasz hogy töltsem le...


Nem az ő véleménye sztem ez hanem a pasikájának a véleménye

2013. ápr. 8. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Fallout 3 GOTY

Fallout New Vegas Ultimate Edition

Ezek tartalmazzák az összes DLC-t és patch-et.


http://www.youtube.com/watch?v=tpAV754fw7k


http://www.youtube.com/watch?v=NgeeFBETw5A

2013. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Látom rohadtul nem olvastad el azt amit írtam
2013. ápr. 8. 21:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Baldur's Gate

Wizardry 8

Faster Than Light

Sim City 4 + kiegészítő

Warcraft 3

Dragon Age: Origins


Bár ezek többségét hiába ajánlom, mert ha nem vagy nagy igazi régi vágású RPG rajongó, akkor nem fognak érdekelni ezek a játékok szerintem, de ki tudja. De ezek jó logika, stratégia fejlesztők, hiába ölni kell benne, attól még nem lesz egy játék jó, hogy halálunalommal betűket rakosgatunk egymás mellé - ha annyira akarja valaki a szókincsét fejleszteni, akkor magától is ráfog jönni erre, ha erőltetik csak rosszabb lesz. RPG-knek ráadásul jó történetük is van, szinte mindenkit megragad, általános érdeklődéstől függetlenül.

Valójában a Sim City se ad többet, mint az előzőleg felsorolt játékok, logika, stratégia... ennyi, többi csak várakozás az épületek felépítésére, fejlesztésére.

FPS játékok multiban pedig fejlesztik a koncentrációt, reflexet, és aki nagyban tolja, az még a szociális kapcsolatait is fejleszti vele.

Tudom, hiába írom le, csak tudd, hogy nem gond ha ilyenekkel játszol, csak ésszel kell!

Ha már annyira Sim City-zni hív anyukád, akkor akár meg is vehetné neked, hiszen nem havidíjas, semmi plusz költséget nem kell ráfizetni. Letölteni nem tudod, mert szerencsére elég jó védelemmel rendelkezik, de ha akarsz játszani vele, akkor bátran ajánlom a Sim City 4-et, grafikájától eltekintve elég sok jó dolog van benne, sok ember évekig játszott/játszik vele.

2013. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem, hogy hülyeségeket ne mondjon anyukád, mert a fejlesztős játékok - vele együtt a Sim City is -, rettentően addiktív, függőséget okozó játékok, ami talán nem tenne túl jót neked, ha csak napi 1 órát játszol. Persze minden csak gondolkodástól függ.
2013. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Portal 1,2

Quantum Conundrum

Q.U.B.E.


ezekben nem kell gyilkolni. Bár ezek csak logikai puzzle játékok, nem tudom mennyire a te stílusod, de azért szerintem nézz utánuk.

2013. ápr. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocs arról nem én tehetek,ha lányt akarnak belőled nevelni.

Azért furcsának találom hogy egy 16 éves fiút így beszabályoznak.Na mindegy nem az én problémám de a sarkadra kéne állni egy picit főleg akkor ha a dolog nem a tanulás rovására történik.

2013. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mount & Blade: Warband - 1250-be játszódik, szerepjáték feelingje van.
2013. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha a metin2 is túl gyilkolászós neki, akkor a m&b nem az?


Bátyám játszott vele.


Én próbáltam megmagyarázni hogy csak napi 1óra + csak kiakpcsolóás, és hogy a haverokkal is szoktam játszani stb, de csak mondja hogy nem kell ilyen öldöklős játékokkal játszani, nem jó a gyilkolás stb....

Nem vagyok agresszív vagy ilyesmi.

2013. ápr. 9. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!