Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami értelmes játékot...

Valami értelmes játékot tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

mert el lettem tiltva az FPS és stratégiai játékoktól, és minden normálistól.

értem ezalatt:

UT2004

COD

Age of empires

S.w.i.n.e

LOL

Metin2

Saga: rage of the viking

és társai...


UT2004el 7éve játszom, swine-al néha, age of empiressel pár éven át.

saga volt az első játék amit kaptam...

mi a rossebet csináljak???

16leszek 1hónap múlva, és csak napi 1órát szoktam játszani. anyám mondta hogy játszak szókirakós játékokkal....


2013. ápr. 8. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád túlreagálja a dolgokat.Nem teljesen mindegy,mikor kezdesz ilyesfajta játékokkal játszani?

Most vagy esetleg csak 2 év múlva mikor töltöd a 18-at?

A Fallout-ok vagy a skyrim esetleg azok közül is egy pár játék amiknek a címét leírták neked nem a hentelésről szólnak hanem karakter fejlesztésről és a küldetések többféle módon való elvégzésükről szólnak.Amennyit ölni kell benne az inkább önvédelem.Ami pedig a fő lényeg,hogy az egész csak "játék" nem valóság.Az pedig téves és sztereotip gondolkodás hogy a játékoktól erőszakossá válik akárki is.Inkább egy játékban vezesse le mindenki a fölös gőzt,minthogy,inni kezdjen,drogozni,vagy kisállatokat ölni,és egyéb más káros "hobbit" űzzön.

Ha annyira tilt akkor az csak a korhatárra terjedjen ne a tartalomra,a játék akkor játék ha azt játszhatod amit te szeretnél az ízlésed a tiéd nem másé.Bocs ha egy kicsit nyersen fogalmaztam.Még annyit hogy sokkal komolyabb,és véresebb dolgok történnek a valóságban és az bizony igazi attól úgy sem tud megóvni senki,pl:nézd csak a híreket minden este.

2013. ápr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Híradó megy minden nap kaja közbe.


Swine-al játszhatok végre, sikerült kiharcolni

2013. ápr. 10. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!