Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Machinarium nevű játék...

A Machinarium nevű játék steampunk stílusban készült?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 20:55
 1/6 loupsolitaire ***** válasza:
100%
Igen.
2013. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nyugodtan nézhettél volna róla videót is, hogy megállapítsd. Kicsit olyan mintha azt kérdeznéd hogy a Fűrész horrorfilm-e.
2013. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ajajajaj, nyugodtan nézhettem volna... de drága vagy. Már legalább háromszor kijátszhattam volna. Nem a játékot nem ismerem, hanem a stílus pontos megnevezését nem tudtam eddig. De azért kedves tőled, hogy próbáltál okosnak tűnni és kioktatni, becsülöm az igyekezetedet <3
2013. jún. 21. 16:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Félreírtam. Nem kijátszhattam volna, hanem kijátszottam.
2013. jún. 21. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajjaj, nagyon sajnálom hogy kioktató hangnemet alkalmaztam, így utólag már mardos a bűntudat. Azért gratulálni mindenképp szeretnék a teljesítményhez, mert arra rászolgáltál. Csak tudod azt tartom furcsának, hogy a kérdésedben benne volt a válasz, és valahogy nem kérdezek olyat amit tudok/hatok. Nyilván ha érdekel hogy steampunk-e akkor van fogalmad arról hogy mi az, máskülönben csak egy szót kapcsolsz a játékhoz aminek számodra nincs jelentése. És ha már tudod mi az a steampunk, akkor előveszed a jó öreg szemed, és a háromszoros tapasztalatod a játék végigjátszásában és eldöntöd hogy az-e. Elárulom, a fű zöld, a használt sütő forró, és vannak emberek, akik lusták.
2013. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó, hogy ismerem, de a steampunkot, mint stílust, nemrég ismertem meg, és rögtön a Machinarium jutott eszembe, amivel régen játszottam. És nem tudtam eldönteni, hogy tényleg köze van egymáshoz, illetve a Machinarium stílusát tekintve tényleg steampunk-e, hivatalosan is - vagy csak a külalak igen hasonló. Így hát megkérdeztem. Ennyi az egész. Nem azért, hogy kioktassanak, hanem, hogy kielégítő választ kapjak.
2013. jún. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!