Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagy Cs:Source-sok (Meg...

Nagy Cs:Source-sok (Meg mindenki) figyelem! Ez lehetséges? (Számomra nem igazán elképzelhető)

Figyelt kérdés

A mai nap játszottam css ns-en és feljött egy (külföldi,angolul beszélő) srác aki kérdezte hogy csatlakozok-e a csapatába mert, Schalke-ban lan lessz meg minden.(Hozzátenném elég jól játszottam :D )

(Eléggé szkeptikusan álltam hozzá.[Nem tudok jól angolul ezért elég nehezen értettem meg bár ő úgy ahogy felfogta mit írok])

Szóval írogattunk és mondtam neki hogy nem igazán tudok utazni erre azt írta hogy szponzorálna.

Mondtam hogy nem igazán van időm na meg Steam-es css is hiányzik.

Erre csak azt a választ kaptam hogy megveszi nekem a játékot.

Írtam azt is hogy nem igazán tudok angolul.

Erre ő: Szerzek tolmácsot a csapatnak.

(Ekkor még eléggé kételkedtem abban is hogy külföldi lenne az illető de, valamit mondott angolul és nem is volt annyira hülyeség és szidás.Nem alap szavakat használt)

Mondtam neki hogy tanuló vagyok ezért nincs annyi időm.

(Ez utáni dolgokra nem annyira emlékszem.)

Kérdeztem tőle hogy van-e skype-ja és azt írta hogy nincs.

Ekkor leírtam neki hogy tanuló vagyok és Schalke elég messze van tehát elég bonyolult a dolog.

Még mielőtt elment volna (kb. 3 mp-vel)

Kérdeztem hogy mi a steam-e majd felveszem és beszélünk.

De elment.


Tehát az a kérdés hogy lehetséges-e hogy egy külföldi csapat játékost keres magának egy ns css szerveren, megtalálnak engem és nem igazán akar lemondani rólam mert állná az úti költséget meg a játék árát (amit a legközelebbi leárazás folyamán megveszek [csak azért írom le hogy ne jöjjenek a "VEDD MEG" kommentek])

és még egy tolmácsot is beszerezne annak érdekében hogy velük játsszak egy csapatban.


Ui.:Bocsi hogy hosszúra sikerült de nem akartam kihagyni nagyon dolgokat.

Minden ÉRTELMES vélemény érdeklődően és kíváncsian várok.


Köszi hogy elolvastad!



2013. ápr. 16. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be az ilyesminek, átverés az egész.
2013. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért én is ezen a gondolaton vagyok és a steam accountom féltem is mert nem egy játék van meg rajta.
2013. ápr. 16. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!