Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 13ban miért nem engedi...

Fifa 13ban miért nem engedi beállítani a kezdőcsapatot?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő,amikor a meccsek előtt be kell állítani a kezdőt akkor beteszem a játékosokat -értelem szerűen a jobbakat- és a padra is a jobbakat teszem,de valamiért kivillan a piros ikon és azt írja "NEM FEJEZTED BE A CSAPAT FELÁLLÍTÁSÁT" ,de ott van mindenki a kezdőben is és a padon is,és ha rámegyek,hogy nembaj lejátszom így a meccset kikapok 3-0 ra,mint ha el se ment volna a csapatom a meccsre.Nem értem az egészet. Nincs gond azzal,hogy nem neveztem a játékosokat,mert bepipáltam őket mikor felvillant az ablak.Azonban a nemzetközi porondon nem csinálja,csak a bajnokságban nem tudom betenni a "sztárokat"együtt a csapatba,mindig le kell hoznom 2-t,hogy 1 -et be tudjak tenni,különben villan a piros ikon és a szokásos szöveg...Tipp?6 éve játszom manageres játékkal amatőr okosságoktól kíméljetek azokon már túl vagyok,és nem jó,ilyennel még nem találkoztam,az egész nevetségesen hangzik,de már nem tudom mit csináljak...Help pls.

2013. ápr. 16. 23:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!