Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3 honosítás?

Fradnay kérdése:

Mass Effect 3 honosítás?

Figyelt kérdés
Még 2012-ben olvastam egy cikket arról, hogy egy csapat önkéntes, ingyen, a saját szabadidejét feláldozva készíti el az ME 3 magyarosítását. Ez nagyon jó dolog, de mostanra kezd a dolog érdektelenné válni. Először 2012 nyarára, majd év végére ígérték, aztán 2013 tavaszára, majd nyár végére, de a végleges fordítás még az 50%-ot sem érte el. Nem kéne állandóan ígérgetni, mert ezzel a taktikával csak el fogják veszíteni a rajongók érdeklődését és mire készen lennének, már alig fog érdekelni valakit. Olvastam mennyien panaszkodnak arra, hogy rém lassan dolgoznak. Nektek mi a véleményetek erről az egészről?
2013. ápr. 19. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért érdektelenné nem vált a dolog, inkább kiábrándító hogy ilyen mentalitással képesek voltak hozzáfogni. Bár én nem bírálom őket de még ha be is fejezik a munkát senki nem fog leborulni előttük, mély hálája jeléül. Én még azóta sem játszottam a 3-al, mert régóta várom a magyarítást, de valószínűleg nyáron már nem várok tovább. Úgy tudom hogy most 1 ember dolgozik aktívan, és éppen az eddigi munkát elemzi és teszteli, mielőtt folytatódna a tényleges fordítás.
2013. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem inkabb a jatekosok hozzaallasaval van gond

onkentesek, INGYEN, sajat szabadidejukbol csinaljak, ami nem biztos hogy mindig van, raadasul nem 2-3 napos munka

neked jatekoskent semmi jogod kerdezoskodni hogy mikor lesz mar kesz?

2013. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tudni kéne angolul, főleg azoknak akik sokat játszanak. állandóan azt látom itt, hogy mindenki sír hogy magyar szinkron meg felirat meg magyarítás, ahelyett hogy megerőltetné magát és megtanulná a nyelvet, még ne adj isten haszna is lenne a játékból.
2013. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)

Részben igazatok van mindkettőtöknek, jogos, hogy ne legyen sírás, ha nem tettél semmit az ügy előremozgatása érdekében, és jogos az is hogy kéne nyelvet tudni.

De, ezzel szemben:

Ha valaki elvállalta a fordítói munkát, -mert én figyelemmel követtem még anno a fordítást, amikor még létezett is egy weblap ahol közvetítettek információkat- és jelentkezett, aminek nagyon komoly követelményei voltak, akkor egyszerűen fel nem fogom hogy hogy képes a csapaton belül balhét csinálni, hogy végül a teljes team szétmenjen, és a munkamenet szinte 0-ra csökkenjen. Aki elvállalta és csinálja, annak minden tiszteletem. Aki elvállalja de utólag már keserű neki az hogy végig is kéne csinálni, és inkább otthagyja a szarba a munkát, az nem érdemel se dicséretet, se tiszteletet, se semmit. Persze az a valaki aki még nem állt le a munkával támogatást érdemelne, nem is értem hogy a magyarítás.hu híres fordító emberei miért nem segítenek be a munkába.


A másik az, hogy ez a játék nem csak felnőtteknek készült. És nem csak olyanok akarnak vele játszani akik tanultak angolt. Ahova én járok, ott sok ember franciát és németet, vagy oroszt tanul, nem feltétlen angolt. Velük mi legyen?

2013. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nos, szarul fog hangzani, de el kell fogadni hogy a magyar nem vilagnyelv, a legtobb jatekot ki lehet tolni akkor is ha kinaiul volna, max nem erted meg elsore a tennivalot es eggyaltalan a storit
2013. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát tudjátok én szarok rá, melyik a világnyelv. Én magyar vagyok és magyarok beszélek, valamint mindent magyarul akarok látni. A shoppingolás, meg a team szavak pedig az agyamra mennek.
2013. ápr. 20. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!