Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bejelentették hogy lesz...

Bejelentették hogy lesz Witcher 3. De vajon magyarul fog megjelenni? Ha jól tudom akkor az első 2 is rögtön magyar felirattal volt elérhető. Ez is úgy lesz?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2013. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 elnyuszko ***** válasza:
szerintem bíztos. de olyat hallottam hogy javában külőnbözni fog az eddigi witcher játékoktól. pl.: nem lesznek chapterek hanem egy nagy bejárható világ lesz az egész mint a skyrim.
2013. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is olvastam hogy 20%-al nagyobb lesz a bejárható terület mint a Skyrimban. Ami azért nem semmi. Bár remélem hogy ez a rivalizálás nem megy a játék kárára. Én Witcherrel akarok játszani nem még 1 Skyrimmal. :D
2013. febr. 14. 19:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez ígéretesnek hangzik. A skyrim nagyon tetszett (kicsit a néma hős idegesített :D) és simán el tudnám képzelni a witchert akkora játék térrel (azért az elsô kettőben is voltak nagy bejárható területek). Csak az elsőt vettem meg a kettőt leszedtem anno de megfogadtam hogy megveszem a kettőt is mert elképesztően jó. :D
2013. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Skyrimmel sajnos nem volt még szerencsém játszani, mivel az angol tudásom még nem elég hozzá.
2013. febr. 15. 15:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá nagy angol tudás. :D
2013. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Könnyen érthető úgy is a sztori ha csak alapszinten van az angoltudásom?
2013. febr. 15. 16:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem az volt pedig én is csak alapszintű vok :D.
2013. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

őőő, a W2 nem magyar volt

vagy igen?! Enchanted Editionnal nyomtam és csak felirat volt hozzá:O


de amúgy remélem, hogy a 3 magyar lesz:P

csak valamivel legyen igényesebb a szinkronbrigád, mert amikor az 1. részben úgy kezdett egy törpe egy beszélgetést, hogy "mit?" akkor így néztem, hogy "anyádat":D


de addig még egy éév, áááá:S

és már a 2. is csak a leggagyibb grafikán futott, a harmadik résznek már a telepítője nem fog elindulni.. ha épp nem a NASA gépét használod..

2013. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
A kettőhöz magyar felirat volt, elég is volt az. Az első rész szinkronja sem volt annyira jó, az angol szinkron ezerszer jobb volt annál is (magánvélemény :D)
2013. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!