Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet ingyen hamachi nélkül...

Lehet ingyen hamachi nélkül ip címmel rendelkező minecraft szervert csinálni, ezt tudom. Gondom akadt. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

De amikor az alapértelmezett átjáró ip címet begépelem a böngészőm URL helyére, egy jelszót kér. Jelszónak sem az IPv4-címem, sem az alapértelmezett átjáróm nem felel meg. Honnan tudhatom meg a jelszót?


Előre is köszönöm a segítséget!



2013. ápr. 20. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
minek írod be a böngészőbe az alapértelmezett átjárót???
2013. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A tiéd, mi honnét tudjuk? Ha nem te állítottad be, akkor valószínűleg a gyári default beállítások élnek.

Próbáld az admin / admin párost. Vagy írd meg a típusát, akkor meg tudjuk mondani a default user / passw.

2013. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az alapértelmezett átjáróban be lehet állítani egy portot, ami feleslegessé tenné a hamachit.


A bejelentkezéshez csak jelszó kell, felhasználónevet nem kell megadni. De sem az Admin-t, sem az IPv4-címet, sem az alapértelmezett átjárót nem fogadja el jelszónak.

2013. ápr. 20. 16:09
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem azt akarom tudni, hogy tudjátok-e az én jelszavamat ehhez, hanem azt, hogy honnan tudja bárki megtalálni a sajátját.
2013. ápr. 20. 16:16
 5/13 anonim ***** válasza:

"Az alapértelmezett átjáróban be lehet állítani egy portot, ami feleslegessé tenné a hamachit."


ez nem így működik. pontosabban működhet így is, abban az esetben, ha amúgy a szolgáltató engedi a befelé jövő adatforgalmat és routert használsz. más esetben nem így működik.

2013. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
routerrel rendelkezem és a szolgáltató engedi a bejövő adatforgalmat, erről meg vagyok győződve. De hogyan tudom meg a jelszót, amivel ezt beállíthatom? Mert vidóban láttam, hogy így lehet.
2013. ápr. 20. 18:27
 7/13 anonim ***** válasza:
a routerednek a leírásából
2013. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Használati utasításból.

Vagy ha elárulod a típusát, akkor megkeressük neked.

De hát ezt már egyszer leírtam...

2013. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ZyXEL?

1234

2013. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wolfenstein2000 ***** válasza:
A router hátoldalán/alján is rajta szokott lenni a jelszó...
2013. ápr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!