Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet ingyen hamachi nélkül...

Lehet ingyen hamachi nélkül ip címmel rendelkező minecraft szervert csinálni, ezt tudom. Gondom akadt. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

De amikor az alapértelmezett átjáró ip címet begépelem a böngészőm URL helyére, egy jelszót kér. Jelszónak sem az IPv4-címem, sem az alapértelmezett átjáróm nem felel meg. Honnan tudhatom meg a jelszót?


Előre is köszönöm a segítséget!



2013. ápr. 20. 12:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A routeremet már megvizsgáltam és most újra megtettem. Mindenféle hosszú kód szerepel rajta, amelyeket mind kipróbáltam, de nem ment. Akkor megpróbálom a leírásban megkeresni. Amúgy a routerem típusa SMC networks.
2013. ápr. 22. 16:33
 12/13 anonim ***** válasza:

Második nekifutásnak legalább a gyártó megvan, ha a típus nem is. Mindegy, keresd meg magadnak?

[link]

2013. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Áldjon az Isten! Megtaláltam a nekem kellő jelszót! Köszönöm szépen!
2013. ápr. 22. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!