Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Melyik...

League of Legends: Melyik karakternek a legjobb a passziv képessége?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint Galio passzivja igen hasznos midre. Magic resistből generál ap-t.

Singem manából készit életet. Mana pedig kell neki bőséggel a méreg miatt.

Darius passzivja mindemki számára ismert. Gondolom sokan voltak már emiatt First Blood.

Milyenek vannak még? Sok karaktert ismerek, de passzivból csak keveset. Ti miket ismertek? Melyikek a kedvenceitek? Esetleg melyiket nem szeretitek?



2013. ápr. 25. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Poppy, Eve, Kata, Volibear, Anivia, Kassadin és Mordekaiser amik a legjobbak és népszerűbbek.
2013. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Poppy passzív a legundorítóbb szerintem.
2013. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. Ezzel nem értek egyet. Poppy passzivja, az egyik legjobb. A hátránya csupán annyi, hogy ap-s karakterek ellen nem ér túl sokat és csak akkor hatásos ha megpróbálsz minél kevesebb életet venni.
2013. ápr. 25. 19:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Rammus passzívja nagyon epic, elég jól armorozni.
2013. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, és ha hasonlókat akarsz akkor vlad ap-hp ja se rossz.
2013. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na azt például nem ismerem... Annyit tudok rola hogy az ap-val és az élettel csinál valamit... Elmagyaráznátok ha szépen kérem? :D
2013. ápr. 26. 22:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden 40 bónusz életerő után Vladimir kap 1 képességi erőt és minden képességi erős ad Vladimirnak 1,4 bónusz életerőt. Tehát rúnákkal és itemekkel múködik.
2013. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Teemo láthatatlan lesz, Mundo és Garen az életük x%-ával gyógyitja magát.

Swain a körülötte megölt egységektől manát kap, Trundle pedig életet.

2013. ápr. 27. 08:45
 9/14 anonim ***** válasza:
kog'maw passzívot azt nagyon szeretem. Nem feltétlenül hasznos, ritkán kerülök olyan helyzetbe, hogy 1-2 killt szerezzek akár én akár a csapat a passzív miatt. Ettől függetlenül nagyon jópofa egy passzív szerintem
2013. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, Karthusé is haszonló, mint Kog'mawé. Youtubeon is fentvan egy video, ahol megölik Karthust, ő ultizik és csinál egy Penta Killt.
2013. máj. 6. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!