Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Melyik...

League of Legends: Melyik karakternek a legjobb a passziv képessége?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint Galio passzivja igen hasznos midre. Magic resistből generál ap-t.

Singem manából készit életet. Mana pedig kell neki bőséggel a méreg miatt.

Darius passzivja mindemki számára ismert. Gondolom sokan voltak már emiatt First Blood.

Milyenek vannak még? Sok karaktert ismerek, de passzivból csak keveset. Ti miket ismertek? Melyikek a kedvenceitek? Esetleg melyiket nem szeretitek?



2013. ápr. 25. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Volibear passiveja is ott van!

Ha lemegy 30 százalék alá a hp-d akkor visszatölt 30 százalékot

Legalább is, ha jól tudom.

Aztán Kog'maw passive is király de már láttam h írták elöttem.

2013. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Katarina a passzívja miatt OP
2013. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem Katarina , Ryze , Blitzcrank , Irelia , Trynda de ha ki kellene emelnem egyet akkor az talán Evelynn .

Ez teszi őt véleményem szerint a legjobb junglerré !

2013. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Manita92 válasza:

Katarina passzívja lehet, hogy nagyon op, de én eddig egyetlen egyszer láttam, hogy valaki ki is tudta használni. Scarra 1v5 penta: https://www.youtube.com/watch?v=4PLgn_5mNxg

Na, erre való a "voracity" :D persze ehhez nagyon jó időzítés kell, na meg, hogy az enemy ellője előtte minden cc-jét.

Egyébként én nagyon szeretem még Morgánáét (spell vamp minden sebzésén, még autoattackon is). Annie passzívja pedig olyan op, hogy egyedül amiatt játszák és általában nagy sikerrel :)Még nagy kedvencem a Karmáé, ha valaki igazán tudja hogy kell használni, elég gyakran nyomogathatja az ultit. :)Ja igen, és az egyik legtöbbre tartott passzív éppenséggel Jannáé, ami ugye movement speed buffot ad az egész teamnek.

2014. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!