Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol lee sin vagy miss fortune?...

Lol lee sin vagy miss fortune? Többi lent!

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni lee sin vagy mf?lee-t egy közeli ismerősöm ajánlotta(30lvl)aki elég jól nyomja vele és azt mondta kitanítana rendesen de kicsit furi lee.mf mivel most free kipróbáltam és bejött rendesen bár sokszor meghaltam viszont tetszik e és ulti képessége.szerintetek melyiket válasszam?(akinek van tapasztalata annak mindenkép várom a válaszát!!)

2013. ápr. 25. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz.

Lee sin - jungle/top

MF - adc

Nincs közük egymáshoz te tudod mit szeretsz és a haverod hiába tanítana ki ha semmi tehetséged hozzá.

De ha meg nem értesz az adc -hez akkor szinte mindegy.

2013. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát megvettem lee-t és nem jön be annyira és tuti hagyom mert 4-26-os statom volt XD mf jobb szerintem.nem tudtok valami olyan karit aminek nagy a damage-e és lehet tanknak építeni?mint garen!
2013. ápr. 25. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Volibear, szerintem
2013. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lee sin pont olyan kari, ami damage, és lehet tanknak építeni. Én special nagyon szeretem, van hozzá sok féle build, szóval azért, mert az 1. meccsed nem sikerült túl jól , még ne add fel szerintem. Annyit tudok ajánlani hozzá, hogy figyeld a passivod(ne nyomd el egyszerre az összes spelled, hanem mindig várj 2 auto attackot), és hogy ha lehet legyen nálad egy Ward menekülésnek( a "W"-el rá ugorhatsz)
2013. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...viszont csinálok új karit gazábol csak 40win-em
2013. ápr. 26. 13:36
 6/7 A kérdező kommentje:
van.(bocs hogy nem fejeztem be hiba.)meg elb*sztam 3refund-ot és soksok ip-t
2013. ápr. 26. 13:37
 7/7 anonim válasza:
Vedd meg pantheon-t rohadt jo offtank vagy kha'zix- ot o nem olyan tankos de rengeteg ad es rohadt eros
2013. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!