Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy játék címét elfelejtettem...

Egy játék címét elfelejtettem utoljára tegnap (2013. 04.27. ) játszottam vele játszottam éppen vmivel és hirdetésben találtam rá bővebb infó (? ) :szval mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
A játékban van 3 kaszt: Warrior(harcos),Mage(Varázslò), és van 1 íjász annak a nevét mindig elfelejtem majd komiba le írom. Szval amikor regisztrálsz letöltöd ezt a 3 kasztot lehet választani eleinte kezdő cuccokat kapsz aminek a neve Gold bow pl.. Avagy arany íj a játékban irtó sok küldetés van ilyen manó szerű lények vannak benne vannak sok bossok,pénz fajták: silver(gyenge),arany nagyon ritka, van vmi koponya alakù pénz is benne meg van még 1 fata de azt már nem tudom mi. Kb 15-16 szintű a karakterem kiadása új szerű (még soha nem láttam utoljára tegnap) a játék nyelve angol,francia,spanyol van mé pár de az eredeti nyelve Angol magyar nincs benne olyan10 szint után lehet kapni 1 megülhető, repülő lovat képességek is vannak benne pet,törpe npc,gnóm,ork féleség.. Sajnos ennyit tudok ròla :( aki tudná melyik játêk ez Megköszönném nagyon! A címe csak az utolsò szavát jegyeztem meg word vagy world..

#The Lost Titans
2013. ápr. 27. 20:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Dátumot elírtam. 2013.04.26. És az íjász neve ùgy rémlik mintha a Ranger lenne a neve
2013. ápr. 27. 20:40
 2/16 Norandi ***** válasza:
www.insidetwoworlds.com
2013. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Norandi ***** válasza:
Legalábbis a leírásod alapján csak ezt találtam.
2013. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megnézem talán ez lesz az..
2013. ápr. 27. 21:02
 5/16 Norandi ***** válasza:
Írd meg,hogy jó-e.
2013. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az :/ t betűvel kezdődik és of vagy the world
2013. ápr. 27. 21:08
 7/16 Norandi ***** válasza:
theauroraworld.com esetleg?
2013. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Norandi ***** válasza:
themanaworld
2013. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem :s úgy találtam rá hogy az 5555.hu-n kerestem vmi unalom űzőt és reklámozva volt ott a játék a képen az volt h 1 ember ott ált íjjal a kezében körülötte zöld szìnû szörnyekkel a játék 3D-s
2013. ápr. 27. 21:35
 10/16 Norandi ***** válasza:
Rémlik,hogy egyszer én is ráakadtam így,de nem találtam utána. Szerintem ugyanaz volt,amit te keresel. Nincs meg az előzményekben? Vagy a letöltésekben? Ha jól emléxem írtad,hogy le kell valamit tölteni.
2013. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!