Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Találtam használtan egy "The...

Találtam használtan egy "The Witcher" játékot. Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Nem karcos a CD, meg nincs vele konkrétan semmi gáz. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valami probléma ilyenkor a kódokkal, vagy van-e esetleg valami online regisztrációs felülete, mint mondjuk az Origin. Az öcsémnek szeretném megvenni, én nem nagyon értek a játékokhoz. Boltban nem találtam ilyen kiadást, ezért döntöttem a használt mellett. Sürgős lenne a segítség! Előre is köszönöm! :)

2013. máj. 1. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmiféle internetes aktiválás. Amúgy mennyiért veszed meg?
2013. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó játék,megéri megvenni pláne,ha olcsón hozzájutsz.
2013. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második része,sokkal jobb az elsőnél inkább azt ajánlom.
2013. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) 1500 Ft-ért találtam egy bővített kiadást, és ezt szeretném megvenni. A 2. részt bővített kiadásban most vette meg a tesóm, és azt mondta szeretné beszerezni az elsőt is, így megkapja tőlem ajándékba. :)
2013. máj. 1. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:

ha a bővített kiadás az Enhanced Edition, akkor azt 2ezer forintért meg lehet venni újonnan

amúgy meg ha a CD rendben van, meg a doboz is a kezelési útmutatóval akkor megéri, kódok miatt nem kell aggódni, a játékban csak single-player van nincs semmi online cucc hozzá

2013. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs rajta konkrétan, hogy Enchanced Edition, vagy hasonlók. A leírásban az van, hogy adnak hozzá egy ajándék CD-t, amin a játék zenéi vannak, van hozzá egy bónusz DVD, plusz egy térkép. :)
2013. máj. 1. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán megéri 1500Ft-ért az nem pénz érte.
2013. máj. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!