Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 3150 Ip champion? Bővebben lent.

Párna kérdése:

3150 Ip champion? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Igazából 3 bajnok között vacillálok, Gangplank, Pantheon és Shaco.

- Gp rohadt nagy sebzést okoz, de ált. ez kevés Hp-val jár.

- Pantheonnak jó a passzívja és ált. offtank(?). Közepes dmg , közepes védelem.

- Shaco meg szerintem tiszta fun bajnok. És a vége fele egész jó dmg-t tol. Amit nem szeretek benne, hogy ált. jngler ami tőlem távol áll.

Mit javasoltok mit vegyek meg? Bármit meghallgatok csak legyen mellette egy kis érv :d Előre is köszi.



2013. máj. 3. 18:01
 1/8 anonim válasza:
pantheon.Shaco szar.de te szarab AHHAHA
2013. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szarab? :) Látom van ott iq rendesen.
2013. máj. 3. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy panteon elég rossz de ha kipróbáltad és neked bejött akkor ajánlom. Shaco-t még nem próbáltam soha pedig már egy fél éve játszok vele tényleg csak jungelbe érdemes menni és ha az nem megy neked akkor nincs értelme erőltetni... ezt a saját káromon tapasztaltam meg. Én mindenesetre Gp-t ajánlom viszont ritkán látok igazán jó Gp játékost szóval időbe telik míg megtanulsz vele játszani.
2013. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Pantheont ajánlom ő elég op most. Shaco még feedelve is useless.
2013. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Aki még a játék elején van xinzaot kéne vennie, de mindegy, ha csak ez a 3 van, nem szeretsz jungelezni, akkor GP és pahnteon maradt, ha hozzád az áll közelebb, hogy ráugorj, az ellenségre lesből, akkor phanteon, ha inkább egy távolsági harcost keresel, akkor GP, szerintem Phanteonnál jobban menne neked, de a de a magasabb szinteken már semmit sem ér, csak ha nagyon jól játszól vele, ami elég nehéz. Uh GP.


Jah apró megjegyzés, egy karakter sincs a lolba, aki roszz lenne, minegyik OP, csak tudni kell vele játszani, ez pedig beállítottságtól is függ...

2013. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Shaco: Na igen, ált. jungler!

De ha egy jó Shaco jungleretek van, aki érti a dolgát, akkor egy Top First Blood Shaco Boxokkal 100%! Lerak 3-4 1. bokor végébe, és ha top on olyan van aki stunolni tud, akkor még jobb!

2013. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

látom ide csupa lvl 1-es emberek járnak válaszolni...


SHACO: nagyon fun :) imádom, első szinten 5 másodperc a kék buff.a gankjei hihetetlen durvák.late gameben ap shaco e-je nagyon durva.passzív gankhez szintén jó.Lanen is jó, csak papír így nagy dmg-es champeket kerülni.Teamfigthban elveszik... :( nincs aoe-ja.


PANTHEON: OP. :) lvl 1 double kill soloban.nagyon erős, és ha gankel valaloh, és telibe talál az ultijával meghaltál.teamfightban se rossz, könnyen focusolja az ADC-t.


GANGPLANK: szintén nagyon extrém ulti.adc-nek használják, tehát topra nem alkalmas sztm. boton jól elvan, és a healje is nagyon jó. teamfightban jól jön az e-je, meg az ultija.


Én összességében nem ajánlom gangplanket, de ott van a kérdés hogy erő vagy fun champet akarsz.

2013. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hú barátom mekkora gyökérségeket írtál :D Na figyelj még hogy nincs aoé-ja a Shaconak? Az ulti talán mit csinál? GP nem jó topra? Az egyik legjobb solo champ te agyoniskolázott! Szerinted a phanteon op? Igen double kill ks nagyon nehéz vele.. HA eltalál az ultijával (HA)nem tudom melyik unskill noob tud benne állni még csak le sem lassít de ha te nem lvl 1 vagy akkor bizonyára van flashed ha low vagy akkor ghost teljesen mind1 és kifutsz belőle....


Ennyit erről.


Még a kérdezőnek GP-t javaslom mivel hatalmas dmg e van már 2-3 killel is. Ha jól farmolsz először crit kell neki mivel még a Q ja is critelhet. 300 ad nem árt neki lifesteal 1 bloodthristernyi. Viszont a builded : Infinity Bloodthister Phantom Dancer Statik shiv utolsó itemnek vagy hpt vegyél vagy esetleg Hydrát ha nagyon nagy teamfightok vannak :) Ennyit szerettem volna segíteni jó játékot ( ne hallgass ezekre a low idiótákra)

2013. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!