Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok a minecraft....

Hogy tudok a minecraft. Net-en accountot csinálni?

Figyelt kérdés
Hogy tudok felhasználói fiókot csinálni (nem a hu-minecrafton), hanem a miencraft.net-en csinálni? Már Mojang Accountom van, de azzal nem tudok Minecraftba belépni....

2013. máj. 4. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nincs eredeti minecraftom.
2013. máj. 4. 14:06
 2/5 anonim válasza:
100%
a minecraft.neten belépsz mojang accounttal (username helyre az enail cím), majd rámész a buy minecraft-ra és megveszed az accountot. hackelni nem sok mukodo megoldas van. ugyhogy vagy megveszed, vagy valamelyik kliensen jatszol, vagy tortesen account nelkul. de ha van megoldas akkor engem is erdekelne
2013. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi azért a választ. 1.5.2-est honnan tudom leszedni? Mert a Hu-Minecrafton még nincs, de azért is akrok váltani, mert hmm....biztos hallottatok a Colos22 ügyről...
2013. máj. 4. 14:27
 4/5 janee277 ***** válasza:
100%

Használj Minecraft SP-t.

Ott csak egy bármilyen felhasz. név kell.

2013. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, bár azóta már letöltöttem..:D
2013. máj. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!